آمادگی کامل دانشگاه پیام نور برای کمک به مردم سیل‌زده استان گلستان/ دانشجویان پیام نور مرکز گرگان به یاری سیل‌زدگان شتافتند

۰۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۵ کد : ۴۶۶۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۸۳۹
کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان گلستان با هماهنگی سازمان هلال احمر در حال خدمت‌رسانی به مردم شریف سیل‌زده این استان هستند.
آمادگی کامل دانشگاه پیام نور برای کمک به مردم سیل‌زده استان گلستان/ دانشجویان پیام نور مرکز گرگان به یاری سیل‌زدگان شتافتند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور از آمادگی کامل دانشگاه پیام نور استان گلستان برای کمک به مردم سیل زده این استان خبر داد و امدادرسانی به مردم استان گلستان در چنین شرایط بحرانی را مهم‌ترین وظیفه انسانی تمامی هموطنان دانست.
وی تصریح کرد: اولین محموله کمک‌های دانشگاه پیام نور که شامل اقلام ضروری و مواد مورد نیاز شامل: آب آشامیدنی، لوازم بهداشتی، مواد خوراکی، پتو و …بوده، از طریق کانون هلال احمر دانشجویی به دست مردم سیل‌زده استان رسیده است و به زودی محموله‌های دیگر نیز تهیه و ارسال خواهد شد.
دکتر زمانی از تمامی اعضای هئیت علمی، کارکنان اداری و نیز دانشجویانی که توانایی امدادرسانی به مردم سیل زده را دارند دعوت کرد در این امر خداپسندانه و کمک به همنوعان خود اقدام نمایند.
وی افزود: در ایامی که تمامی ایرانیان در تعطیلات عید نوروز و شادی این ایام به سر می‌برند، نمی‌توانیم از دور نظاره‌گر درد و رنج تعداد کثیری از هموطنان عزیزمان که به دلیل حادثه سیل دچار خسارات فراوانی شده‌اند، باشیم و این وظیفه همه ماست که با وحدت و همدلی بیشتر مشکلات ناشی از سیل ویرانگر را کمرنگ و در جهت کاستن از تالمات مردم استان قدمی برداریم.
دکتر زمانی تاکید کرد: دانشگاه پیام نور در استان گلستان هم اکنون با تمام ظرفیت و امکانات آماده خدمت و کمک‌رسانی به این مردم شریف است.

 

دانشجویان پیام نور مرکز گرگان به یاری سیل زدگان شتافتند
دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز گرگان در قالب کانون هلال احمر در محل اسکان سیل‌زدگان حضور یافته و به یاری سیل‌زدگان شتافتند.
اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور مرکز، حضور فعالانه‌ای در محل اسکان سیل‌زدگان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان یافتند و به تسکین آلام مردم پرداختند.
اعضای این کانون حسب هماهنگی صورت گرفته از ابتدای این واقعه در اسرع وقت در محل اسکان سیل‌زدگان حاضر و نسبت به ارائه خدمات به آنان مشغول شدند.
گفتنی است محموله کمک های انسان دوستانه دانشجویان این دانشگاه نیز به زودی برای سیل‌زدگان ارسال خواهد شد.
ل.م ۵۴


( ۱ )