دکتر غلامی در نشست صمیمانه با معاونان، مدیران و مشاوران وزارتخانه مطرح کرد:

لزوم حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی/ ضرورت هماهنگی بین بخش‌‌های مختلف وزارتخانه و مجموعه‌های دیگر

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۶ کد : ۴۶۵۶۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۵۷۶
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست صمیمانه با معاونان، مدیران و مشاوران این وزارتخانه که در محل باغ نگارستان برگزار شد، بر لزوم حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی و هماهنگی بین بخش‌‌های مختلف وزارتخانه و مجموعه‌های دیگر تأکید کرد.
لزوم حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی/ ضرورت هماهنگی بین بخش‌‌های مختلف وزارتخانه و مجموعه‌های دیگر

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این نشست اظهار داشت: انتظارات‌مان تحقق برنامه‌های مصوب و ابلاغ شده در حوزه علم و فناوری که بخشی از آن شامل برنامه‌های راهبردی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تحقق برنامه‌های مصوب قانون برنامه ششم توسعه، سند نقشه جامع علمی کشور، پیام‌های مقام معظم رهبری برای سال جدید و گام دوم انقلاب، سند الگوی ایران اسلامی پیشرفت است.
وزیر علوم با بیان اینکه همگی مدیران مجموعه بزرگ آموزش عالی باید در راستای سیاست‌ها، قوانین و برنامه‌های مصوب حرکت کنند، تصریح کرد: تک تک شما عزیزان جزو مدیران ارزشمند کشور هستید، لذا ضروری است در جهت هماهنگی بین واحدها و بخش‌های مختلف وزارت و مجموعه‌های دیگر گام بردارید.
دکتر غلامی با بیان این مطلب که "سال ۱۳۹۷ را با همه توفیقات و دستاوردهایی که مجموعه آموزش عالی به دست آورده است، پشت سر می‌گذاریم" آسیب‌شناسی فعالیت های انجام شده به منظور ارائه خدمات مطلوب تر در هر حوزه و پیگیری دقیق تر برنامه‌های مصوب را خواستار شد.
وزیر علوم تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص کشور در سال آینده، نیازمند آن هستیم که مجموعه مدیران و کارکنان آموزش عالی با برنامه‌ریزی دقیق و یک نگاه جامع و جدید به سمت بهره‌وری مطلوب از امکانات محدود پیش روند تا به اهداف تعیین شده دست یابیم.
در پایان این نشست، معاونان، مدیران و مشاوران شرکت کننده به همراه وزیر علوم از بخش‌ها و مجموعه‌های تاریخی و فرهنگی باغ نگارستان دیدن کردند.
ل.م ۵۴/


( ۵ )