با حضور وزیر علوم جلسه قرار گاه راهیان نور دانشجویی شهید علم الهدی در محل یادمان شهدای هویزه تشکیل شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۸ کد : ۴۶۴۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۳۵
با حضوردکتر محمد فرهادی وزیر علوم ٰتحقیقات و فناوری و رئیس قرار گاه راهیان نور دانشجویی  شهید علم الهدی، دکترسید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و سردار سرتیپ دکتر بهمن کارگر رئیس ستاد...
با حضور وزیر علوم جلسه قرار گاه راهیان نور دانشجویی شهید علم الهدی در محل یادمان شهدای هویزه تشکیل شد
با حضوردکتر محمد فرهادی وزیر علوم ٰتحقیقات و فناوری و رئیس قرار گاه راهیان نور دانشجویی  شهید علم الهدی، دکترسید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و سردار سرتیپ دکتر بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور،جلسه این قرار گاه در محل یادمان شهدای دانشجو در هویزه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وزیر علوم در این جلسه  ضمن تاکید بر نقش اردوهای راهیان نور در ترویج فرهنگ شهادت ، رشادت و فداکاری از حمایت همه جانبه وزارت علوم از توسعه اردوهای دانشجویی راهیان نور خبر داد و گفت : در سال جاری وزارت علوم در حدود  ده میلیارد ریال به دانشگاهها و مراکز  برای موضوع راهیان نور کمک مالی کرد.
وی با اشاره به اعزام یکصد هزارنفر دانشجو به اردوهای راهیان نور در سال جاری گفت : برنامه ریزی می کنیم تا پایان برنامه ششم توسعه، بتوانیم سالانه تا500هزار دانشجو را به این اردوها اعزام کنیم.
بر اساس این گزارش، پس از سخنان وزیر علوم، سایر اعضای این جلسه نیز نظرات و دیدگاههای خودرا در خصوص راهکارهای فعالیت بهتر قرار گاه راهیان نور دانشجویی  شهید علم الهدی و نقش آفرینی موثر آن در برنامه های فرهنگی آموزش عالی بیان کردند .
گفتنی است: رئیس حراست مرکزی  وزارت  علوم، مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی این وزارت،   رئیس سازمان بسیج دانشجویی ، روسای دانشگاههای استان خوزستان،مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای خوزستان و چند تن از معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاههای کشور از جمله حاضران در این جلسه بودند.