با حضور وزیر علوم ، چهار طرح عمرانی در دانشگاه کاشان افتتاح و کلنگ زنی شد

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۲ کد : ۴۶۲۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۸۳
با حضوردکتر محمد فرهادی،وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری ، دو طرح عمرانی - آموزشی در دانشگاه کاشان افتتاح وعملیات اجرایی دو طرح دیگرنیزآغازشد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مدیر طرح های عمرانی دانشگاه کاش...
با حضوردکتر محمد فرهادی،وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری ، دو طرح عمرانی - آموزشی در دانشگاه کاشان افتتاح وعملیات اجرایی دو طرح دیگرنیزآغازشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مدیر طرح های عمرانی دانشگاه کاشان افتتاح و بهره برداری از آزمایشگاه مرکزی پروفسور ارشدی  را از جمله این طرح ها ذکر کرد و گفت: این طرح با زیربنای دو هزار و 600 متر مربع در سه طبقه  با  اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال با مشارکت خیرین  پروفسور ارشدی و آقای امامی و اعتبارات دانشگاه ساخته شده و آزمایشگاه های این مجموعه نیز به طور کامل تجهیز شده است. مهندس حسین توفیقی افتتاح خوابگاه مسچی را از دیگر طرح های مورد بهره برداری عنوان کرد و افزود: این خوابگاه نیز با زیربنای یک هزار و 100متر مربع به صورت 19 واحد سوئیتی در یک طبقه ساخته شده است.
وی دارابودن حیاط مرکزی به مساحت 700 متر مربع، نمازخانه، آشپزخانه، حمام، سیستم سرمایشی و گرمایشی و اتاق سرپرستی را از امکانات این خوابگاه ذکر کرد و گفت: برای ساخت این خوابگاه حدود هشت میلیارد و 800 میلیون ریال از محل اعتبارات خیر ارجمند خانم مسچی و اعتبارات دانشگاه هزینه شده است.
مدیر طرح های عمرانی دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: با حضور وزیر علوم همچنین کلنگ احداث پژوهشکده فرش و معماری با زیربنای شش هزار مترمربع به زمین زده شد.
 مهندس توفیقی کلنگ زنی مجموعه کارگاه های مهندسی و معماری با زیربنای چهار هزار متر مربع  را از دیگر طرح های در دست اجرا بیان کرد و افزود: فاز یک این مجموعه نیز با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال  با مشارکت خیر مهندس مجید گلابی ساخته خواهد شد.