به منظور گسترش همکاری‌های پژوهشی، آموزشی و فناوری صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی پژوهشگاه مواد و انرژی با دانشگاه علم و صنعت ایران

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۹ کد : ۴۶۱۶۸ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۲۴۸
به منظور گسترش و تقویت همکاری‌های سازنده پژوهشی، آموزشی و فناوری، تفاهم نامه همکاری فی مابین پژوهشگاه مواد و انرژی و دانشگاه علم و صنعت ایران منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی پژوهشگاه مواد و انرژی با دانشگاه علم و صنعت ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، دکترسعید حصارکی معاون پژوهش و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی با اعلام این خبر گفت: همکاری در زمینه های فناوری، پژوهشی، آموزشی و کلیه رویدادهای علمی - تحقیقاتی مشتمل بر برگزاری دوره های آموزشی و اخذ دانشجوی مشترک در مقاطع تحصیلات تکمیلی، تعریف و اجرای پروژه های مشترک پژوهش و فناوری و هچنین طراحی و اجرای دوره های تخصصی کوتاه مدت و نیز مشارکت در برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی داخلی و بین المللی در حوزه های تخصصی از مهم‌ترین محورهای این تفاهم نامه می‌باشد.
وی افزود: به منظور سیاستگذاری درخصوص موارد عنوان شده در تفاهم نامه، کارگروهی متشکل از معاونان پژوهشی و فناوری پژوهشگاه و معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه و همچنین یک کارگروه اجرایی شامل دو نفر از اعضای هیات علمی هر دو موسسه تشکیل خواهد شد تا اقدامات لازم را انجام دهند.
دکترحصارکی خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه که به امضای دکترخاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و دکترجبار علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت رسیده است، در ۷ ماده، ۱۸ بند و یک تبصره تنظیم شده و مدت اعتبار آن ۵ سال می باشد.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴
 


( ۱ )