با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفت؛

معرفی شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری اردبیل به عنوان شرکت خلاق استان

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷ کد : ۴۵۸۹۴ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۴۸۰
شرکت دانش‌بنیان مستقر در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری اردبیل با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان نخستین شرکت خلاق استان ثبت و معرفی شد.
معرفی شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری اردبیل به عنوان شرکت خلاق استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان اردبیل، دکتر حبیب ابراهیم پور رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل در این خصوص گفت: این شرکت موفق شد به عنوان اولین شرکت در استان، تأییدیه «صنایع خلاق و فرهنگی» را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نماید.
وی افزود: این شرکت خلاق در حوزه طراحی، تولید و عرضه صنایع دستی و هنری فعال است و عنوان «صنایع خلاق و فرهنگی» معادل عنوان دانش بنیانی برای شرکت‌هایی است که در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق فعالیت می‌کنند.
دکتر ابراهیم پور بیان کرد: این شرکت، با اولویت قرار دادن برند سازی و تجاری سازی محصولات صنایع دستی استان اردبیل، فعالیت‌های خلاقانه و نوآورانه خود را در بخش‌های ایده پردازی، طراحی، نیازسنجی، تولید، بسته‌بندی، تولید محتوا، بازاریابی و فروش توسعه داده است.
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل گفت: در فازهای بعدی این شرکت با هدف ایجاد درآمد برای زنان روستایی، فرآیند ایده‌پردازی تا فروش در این مجموعه به گونه‌ای خواهد بود تا با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زنان روستاهای مختلف استان اردبیل، محصولات باکیفیت تولید و عرضه شود.
گفتنی است این شرکت در چند ماه اخیر به‌عنوان استارتاپ برتر مرکز نوآوری اجتماعی وزارت کشور و استارتاپ برگزیده جایزه فیروزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شده است.
ل.م ۵۴
 


( ۳ )