با حضور معاون رئیس جمهوری ،دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد افتتاح شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۷ کد : ۴۵۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۲
با حضور دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ، دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد افتتاح شد. به گزارش رو...
با حضور معاون رئیس جمهوری ،دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد افتتاح شد
با حضور دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ، دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و  دکتر هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که برای شرکت در همایش تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری به دانشگاه شهرکرد سفر کرده بودند، افتتاح شد.
به گفته دکتر شایان شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد پروژه دانشکده ادبیات وعلوم انسانی از سال 1387 آغاز شده بود و بنابر تأکید رئیس جمهور بر تکمیل پروژه‌های عمرانی دارای پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد، تکمیل این پروژه در اولویت قرار گرفت و با هزینه 8 میلیارد و 700 میلیون تومان تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.
گفتنی است با افتتاح این دانشکده 7672 متر مربع به فضاهای آموزشی دانشگاه شهرکرد افزوده شد.