آیین اختتامیه جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام نور برگزار شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۹ کد : ۴۵۷۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۸۲
آیین اختتامیه جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی های دانشگاه پیام نور با حضور مهندس محمد هادی عسگری، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مرکز پیام نور استان گلستان برگزارشد.
آیین اختتامیه جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام نور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، در این آیین مهندس عسگری با بیان اینکه این جشنواره دارای برکات ارزشمندی است، اظهار داشت: جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه پیام نور مجموع سه جشنواره فرهنگی رویش، حرکت و نشریات دانشجویی بود که نقشی بسیار ویژه در تقویت هویت جمعی دانشجویان دانشگاه پیام نور داشت.
وی افزود: چنین جشنواره‌هایی زمینه کنش‌گری دانشجویان دانشگاه پیام نور را در زمینه نشریات، کانون‌ها و انجمن‌های علمی فراهم کرده و به متولیان امور فرهنگی این امکان را می‌دهد که متناسب با اقتضائات و نیازهایی که کشورمان دارد بتوانند مدل‌های جدیدی از فعالیت‌های فرهنگی را ارائه دهند و بسترهای مشارکت بیشتر دانشجویان را فراهم کنند.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم کیفیت جشنواره ملی دانشگاه پیام نور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این جشنواره نیز به عنوان اولین جشنواره متمرکز نشریات و انجمن‌های علمی دانشجویی از سطح قابل قبولی برخوردار بود.
در ادامه دکتر ناجی، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: برگزاری این جشنواره ملی، رویداد بزرگی بود که ضمن ایجاد نشاط و شور‌، امکان بهره‌مندی تجربه‌های جدید را برای تمامی دانشجویان فراهم کرد.
وی با تاکید بر اینکه برای اولین بار سه جشنواره را همزمان با هم برگزار کردیم، افزود: با توجه به اینکه جشنواره های ملی رویش، حرکت و نشریات دانشجویی در سال ۱۳۹۸ در استان سمنان برگزار می‌شود از همه مدیران فرهنگی استان‌ها تقاضا دارم که برای برگزاری با کیفیت‌تر این جشنواره در سال آینده آسیب شناسی کنند و نظرات و پیشنهادات خود را به معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور ارسال کنند.
جشنواره ملی دستاوردها و توانمندی های دانشگاه پیام نور با ارائه بیش از دو هزار اثر در محور انجمن‌ها و کانون‌های دانشجویی از سراسر کشور در طول سه روز به میزبانی مرکز پیام نور استان گلستان برگزار و در پایان از نفرات برتر تقدیر شد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷