با حضور قائم مقام وزیر علوم؛

عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۵ کد : ۴۵۶۳۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۴۰۳
عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز عصر امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت‌های ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز شد.
عملیات عمرانی احداث دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر باقری پس از کلنگ زنی این دانشکده در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: توسعه فضای فیزیکی می‌تواند به بهبود وضعیت رشته‌های این دانشکده در استان کمک کند و امیدواریم این پروژه با سرعت خوبی به پایان برسد.

وی در خصوص سفر خود به استان خوزستان، تصریح کرد: پیش از حضور در دانشگاه شهید چمران اهواز، ضمن بهره‌برداری از دانشکده علوم زراعی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، نشستی نیز با مسئولان این دانشگاه، روسای دانشکده‌ها و هیئت ممیزه برگزار گردید.

دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز نیز در این آیین بیان کرد: امروز نخستین پروژه عمرانی دانشگاه در دهه پنجم انقلاب کلنگ زنی شد. وی افزود: این پروژه پنج هزار و ۳۰۰ مترمربع زیربنا دارد و ۵۰ درصد اعتبار آن در سال ۱۳۹۷ که بالغ بر چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان می‌باشد، تأمین شده است.

وی، افزود: قرارداد این پروژه منعقدشده و امیدواریم با تأمین باقی اعتبار در مدت ۱۸ ماه از محل اعتبارات ملی و کمک‌های سازمان برنامه و بودجه استان به پایان برسد.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، تصریح کرد: این پروژه در سه‌طبقه ساخته خواهد شد و می‌تواند بخش از مشکل تأمین مکان آموزشی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی را برطرف کند.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷