با حضور معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، نشست هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد برگزارشد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۶ کد : ۴۵۵۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۰۰
با حضور دکتر محمد حسین امید ، معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه یزد و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی نشست هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد  در سا...
با حضور معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، نشست هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد برگزارشد
با حضور دکتر محمد حسین امید ، معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه یزد و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی نشست هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد  در سالن کنفرانس دانشگاه یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر امید در سخنانی گفت: با توجه به رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشور  که در وزارتخانه  در حال انجام است کمک بنیاد به ارتقا ی شاخص های کیفی دانشگاه می تواند در ارتقا ی رتبه دانشگاه موثر باشد.
دکترمحمدحسین امید افزود: سابقه دانشگاه، تولید علم، انتقال فناوری و ارزیابی دانش‌آموختگان از جمله معیارهای رتبه‌بندی دانشگاه‌ها به شمار می‌رود.
معاون وزیر علوم با تاکید بر اینکه اولویت اصلی دانشگاه یزد باید ارتقای کیفیت باشد افزود: این دانشگاه می تواندبا توجه به زیر ساخت ها ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان خود  در بین  دانشگاه  های برتر کشور قرار گیرد.
وی ادامه داد: برای تحقق این مهم باید سرمایه گذاری و توان مالی خیران برای اعطای بورس به دانش‌آموختگان رتبه‌های برتر در این دانشگاه استفاده شود.
در ادامه این نشست درخصوص اولویت های دانشگاه یزد در چارچوب سند راهبردی توسعه این دانشگاه و زمینه های استفاده از کمک های خیرین بحث و تبادل نظر شد.