رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم خبر داد:

حضور مسئولان وزارت علوم در میز خدمت به منظور پاسخگویی و ارتباط مستقیم با مراجعین/ ثبت نام متقاضیان امروز آغاز شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳ کد : ۴۵۴۰۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۳۹۴
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از حضور مسئولان این وزارتخانه در میز خدمت به منظور پاسخگویی و ارتباط مستقیم با مراجعین در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
حضور مسئولان وزارت علوم در میز خدمت به منظور پاسخگویی و ارتباط مستقیم با مراجعین/ ثبت نام متقاضیان امروز آغاز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدرضا رضوان طلب روز دوشنبه در خصوص حضور در میز خدمت این وزارت به منظور پاسخگویی و ارتباط مستقیم با مراجعین گفت: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، تصمیم بر آن شد، مسئولان از نزدیک پاسخگوی مراجعین باشند و به سئوالات و مشکلات آنها پاسخ دهند.
وی با بیان اینکه مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم یک ستاد است و وظیفه آن پاسخگویی به دانشگاه‌ها است و مسئولیت پاسخگویی به افراد جزو وظایف آن محسوب نمی‌شود، اظهار داشت: پاسخگویی در این مرکز همیشه دایر است اما اینکه مسئولین خودشان مستقیما حضور داشته باشند و پشت میز خدمت بنشینند، بسیار ارزشمندتر خواهد بود.
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی به اعلام دو فراخوان از سوی این مرکز اشاره کرد و گفت: همانطور که دانشگاهیان اطلاع دارند، هر سال در شهریور و بهمن‌ماه دو فراخوان اعلام می‌شود که بر همین اساس امروز (۱۵ بهمن‌ماه) زمان شروع ثبت‌نام متقاضیان عضویت هیئت‌های علمی است که از طریق سیستم جذب، آمادگی خود را برای حضور در دانشگاه‌های سراسر کشور اعلام می‌کنند.
وی ادامه داد: درخواست متقاضیان پس از ثبت، مستقیما به دانشگاه‌ها فرستاده می‌شود و دانشگاه‌ها سه ماه فرصت بررسی آن‌ها را دارند و یک ماه بعد از آن نیز پرونده برای تایید نهایی به وزارت علوم می‌آید.
دکتر رضوان طلب افزود: در مجموع ظرف چهار ماه و نیم باید پاسخگویی به متقاضیان انجام شود.

ز.ح ۷۴/ع.ع ۵۷


( ۱ )