با حضور مسئولان استانی و دانشگاهی،آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان قم برگزار شد

۳۰ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۹ کد : ۴۵۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۸
آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان با حضور مسئولان استانی، دانشگاهی و حوزوی در سالن شیخ مفید دانشگاه قم استان برگزار شد.به گزارش روابط عممی وزارت علوم، در این مراسم آیت الله اعرافی، امام جمع...
آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان با حضور مسئولان استانی، دانشگاهی و حوزوی در سالن شیخ مفید دانشگاه قم استان برگزار شد.
به گزارش روابط عممی وزارت علوم، در این مراسم آیت الله اعرافی، امام جمعه قم، طی سخنانی در خصوص رشد و توسعه علمی کشور بعد از انقلاب و چالش ها و مشکلات مربوط به عرصه تحقیق و پژوهش سخنانی مطرح کرد.
حجت الاسلام دکتر سید محمد جواد وزیری فرد، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم نیز در این مراسم به ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته در خصوص هفته پژوهش پرداخت.
رستمی معاون استاندار قم نیز در خصوص اهمیت تحقیق و پژوهش و توجه مراکز علمی و دانشگاهی  و دستگاه ها به این امر نکاتی بیان کرد.
در ادامه محمدی مدیر پژوهش دانشگاه قم نیز به روند انتخاب پژوهشگران برتر و آثار رسیده، برگزاری جلسات مختلف، تعامل دانشگاه ها در هفته پژوهش اشاره  کرد.
پخش کلیپ از برنامه ها ی مربوط به ستاد هفته پژوهش، و تحلیل از از پژوهشگران و فناوران برتر از برنامه های دیگر مراسم بود.
همچنین در این مراسم در بخش ایده برتر، علوم انسانی، علوم پایه ، علوم پزشکی، فناور برتر و  پژوهشگر برتر از برگزیدگان تقدیر شد.