سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در تشریح عملکرد این پارک اعلام کرد:

ارائه خدمات به ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان و ایجاد شغل برای ۱۵۰۰ نفر/ لزوم اعتماد دستگاه‌های اجرایی به محصولات شرکت‌های دانش بنیان

تعداد بازدید:۱۴۹۹
سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: ساختار جوان این پارک علم و فناوری در مدت ده ساله فعالیت خود توانسته به بیش از ۵۰۰ شرکت خدمات دهد و بیش از ۱۵۰۰ اشتغال ایجاد کند.
ارائه خدمات به ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان و ایجاد شغل برای ۱۵۰۰ نفر/ لزوم اعتماد دستگاه‌های اجرایی به محصولات شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری کرمانشاه، دکتر معصومه خان احمدی سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه در نشست مشترکی که در راستای جلسات B2G بین شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان این پارک و شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه برگزارشد، در تشریح خدمات این پارک اظهار داشت: پارک علم و فناوری، از شروع یک کسب و کار، تا تثبیت آن، در کنار صاحبان ایده است و با حمایت‌های خود سعی در رشد و توسعه بازار این شرکت‌ها دارد.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ درصد بازار محصولات واحدهای فناور درخارج از استان کرمانشاه است، گفت: دستگاه‌های اجرایی به محصولات شرکت‌های دانش بنیان اعتماد کنند چرا که این محصولات همه استانداردهای لازم یک محصول تجاری را دارند.
دکتر خان‌احمدی تصریح کرد: برای رشد اقتصاد دانش‌بنیان استان، باید همه تلاش کنیم تا بازار خوبی برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان استان ایجاد نماییم.
در ادامه دکتر حمیدرضا امیری معاون شبکه مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: به بهره‌مندی از توان جوانان تحصیل کرده استان در رفع نیازهای مخابرات در استان افتخار می‌کنیم.
وی ادامه داد: پتانسیل بسیار خوبی در شرکت‌های تحت حمایت پارک علم و فناوری وجود دارد که می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.
در ادامه این نشست شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان عضو پارک علم و فناوری که در حوزه ICT فعال بودند به بیان توانمندی‌های خود در بخش‌های مورد نیاز شرکت مخابرات پرداختند.
م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴

 


( ۱ )