با حضور دکترمحمد حسین امید جلسه شورای دانشگاه بیرجند برگزار شد

۲۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۰ کد : ۴۵۰۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۵۸
جلسه شورای دانشگاه بیرجند با حضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات وفناوری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امید درسفر به بیرجند در بدو ورود به دانش...
با حضور دکترمحمد حسین امید جلسه شورای دانشگاه بیرجند برگزار شد
جلسه شورای دانشگاه بیرجند با حضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات وفناوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امید درسفر به بیرجند در بدو ورود به دانشگاه بیرجند با حضوردر یادمان شهدای دانشجوی این دانشگاه با قرائت فاتحه به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.
وی همچنین ضمن بازدید از امکانات تحقیقاتی وآزمایشگاهی پروژه های عمرانی درحال ساخت و فضاهای آموزشی دانشگاه بیرجند ، ساختمان کتابخانه مرکزی این دانشگاه را افتتاح کرد.
همچنین دکتر امید در نشستی با رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه بیرجند در سخنانی با تاکید بر استحقاق رسیدگی بیشتر به این دانشگاه ضمن ارائه پیشنهاداتی در راستای توسعه کمی و کیفی آن، درخصوص تحقق درخواست های مطرح شده قول بررسی و مساعدت داد.
در ادامه این نشست دکترخلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند با بیان اینکه این جلسه اولین جلسه شورای دانشگاه درسال تحصیلی جدید می باشد، ضمن معرفی دانشگاه بیرجند به ارائه برخی از برنامه ها و سیاست های این دانشگاه درسال تحصیلی جدید پرداخت و سپس درخواست های این دانشگاه از وزارت علوم را بیان کرد.
گفتنی است در ادامه این نشست معاونان دانشگاه بیرجند و رؤسای دانشکده ها مشکلات، محدودیت ها و نقطه نظراتشان را بیان کردند.