مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در بازدید از دانشگاه تربت حیدریه:

حمایت وزارت علوم از طرح های عمرانی خیرساز دانشگاهها/ بهره برداری از ۱۰۰طرح خیرساز تا پایان سال جاری

۲۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۰ کد : ۴۴۸۹۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۶۸۸
مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در بازدید از دانشگاه تربت حیدریه گفت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تکمیل طرح های عمرانی خیرساز در دانشگاهها کمک می کند و تا پایان سال جاری ۱۰۰ طرح خیرساز با حمایت وزارت علوم به بهره برداری خواهد رسید.
حمایت وزارت علوم از طرح های عمرانی خیرساز دانشگاهها/ بهره برداری از ۱۰۰طرح خیرساز تا پایان سال جاری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جمشید اسماعیلی روز چهارشنبه ضمن بازدید از پژوهشکده ملی زعفران، پروژه های عمرانی در حال اجرا همچون سالن ورزشی، مسجد و ساختمان سلف سرویس و همچنین پروژه های انجام شده در یک سال گذشته دانشگاه تربت حیدریه، در جمع اعضای بنیاد خیرین حامی این دانشگاه حضور یافت.

وی در این نشست ضمن تشریح فرصت ها و فرایندهای کاری حوزه عمرانی وزارت علوم با اشاره به عزم این وزارتخانه در حمایت از طرح های ۵۰ درصدی خیرساز در دانشگاه ها تصریح کرد: حدود ۴۰۰ پروژه فعال ۵۰ درصدی خیرساز آموزشی، پژوهشی، ورزشی و مسجد در سطح دانشگاهها وجود دارد که تا پایان سال جاری از این تعداد ۱۰۰ طرح با حمایت وزارت علوم به پایان خواهد رسید.

به گفته مدیر کل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، ۳۵۰ پروژه عمرانی ملی نیز در سطح دانشگاههای کشور داریم که تا پایان سال جاری از این تعداد ۱۰۰ پروژه قابل افتتاح است.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۲ )