با حضور دکتر امید ، مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آیت الله حائری میبد افتتاح شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۸ کد : ۴۴۸۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۴۷
مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آیت الله حائری میبد با حضور دکترمحمد حسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به صورت رسمی افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم افتتاح رسمی مسجد اما...
با حضور دکتر امید ، مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آیت الله حائری میبد افتتاح شد
مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آیت الله حائری میبد با حضور دکترمحمد حسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به صورت رسمی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم افتتاح رسمی مسجد امام حسین(ع) دانشگاه آیت الله حائری میبد با حضور دکتر محمدحسین امید،معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، حجت الاسلام و المسلمین محمد اعرافی امام جمعه موقت شهرستان میبد، مهندس فلاح فرماندار میبد و تنی چند از مسئولان محلی برگزار شد.
در این مراسم معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم پس از تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از مسئولان دانشگاه آیت الله حائری میبد اظهار داشت: هر بار که به این دانشگاه آمدم توسعه و پیشرفت های آن را بسیار چشمگیر دیدم و این توسعه مرهون حمایت مردم و مسئولان شهرستان؛ که انصافا دانشگاه آیت الله حائری میبد از حمایت ویژه مردم و مسئولین برخوردار بوده و اگر این حمایت ها بویژه حمایت های امام جمعه دانشمند آن آیت الله اعرافی و مردم خیراندیش آن نبود ، مانند بسیاری از دانشگاه های جدیدالتاسیس برای ابتدایی ترین نیازهای خود با مشکل مواجه  بود اما بحمدالله این دانشگاه هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی توسعه خوبی یافته بی آنکه باری بر دوش دولت گذاشته باشد.
دکتر امید دومین عامل پیشرفت و توسعه این دانشگاه را حمایت بی نظیر و ارزشمند خیرین بزرگوار منطقه دانست که توسعه سریع این دانشگاه را رقم زده اند و در تمام این سال ها در کنار دانشگاه و حامی اصلی آن بوده اند.
معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ،تلاش ها و خدمات شبانه روزی رئیس، استادان و کارکنان شریف دانشگاه آیت الله حائری میبد را سومین عامل پیشرفت این دانشگاه عنوان کرد و گفت : حقیقتا تلاش های  این عزیزان بی نظیر است و بویژه رئیس دانشگاه از طرق مختلف و هر راه ممکن در تمامی زمینه ها پیگیر رفع مشکلات ، موانع و نواقص دانشگاه در مسیر رشد است و شاید اگر تلاش های فراوان ایشان نبود ، این دانشگاه در این سطح بسیار خوب قرار نمی گرفت .
وی همچنین با اظهار امیدواری از اینکه این روند در دانشگاه آیت الله حائری میبد ادامه داشته باشد ، گفت : با عنایت به کاهش تعداد دانشجو در کشور و وجود تعداد زیادی صندلی خالی در دانشگاه ها ، چنانچه برنامه ریزی هوشمندانه در دانشگاه ها بویژه در دانشگاه های تازه تاسیس نباشد و  این مراکز نتواند با استفاده از مزیت های منطقه ای و پاسخگویی به نیازهای بازار کار خود را تقویت و تثبیت نمایند برای ادامه حیات خود با مشکل مواجه خواهند بود.
سپس دکتر امید مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آیت الله حائری میبد را که با کمک خیرین ساخته شده است با حضور مسئولان شهرستان میبد، استادان و جمعی از دانشجویان افتتاح کرد و همچنین از پروژه های مسکن دانشجویی، مجتمع آزمایشگاهی ، دانشکده علوم انسانی و سالن چند منظوره ورزشی این دانشگاه که توسط خیرین در حال ساخت است بازدید کرد.