نماینده مردم نهاوند در آیین آغاز عملیات عمرانی سرای دانشجویی دانشگاه نهاوند:

توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است

۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۹ کد : ۴۴۸۲۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۶۹۸
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در آیین آغاز عملیات عمرانی خوابگاه دخترانه دانشگاه نهاوند، عنایت دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به توسعه کیفی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه نهاوند را شایسته تحسین دانست.
توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه نهاوند، دکتر حسن بهرام نیا در آیین کلنگ زنی سرای دانشجویی دانشگاه نهاوند که امروز (دوشنبه) با حضور مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد از عنایت و توجه دکتر غلامی وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاه‌ها قدردانی کرد.

به گفته وی، شتاب توسعه امکانات رفاهی از جمله: ساخت خوابگاه، صنعتی شدن سلف سرویس، ایجاد چمن مصنوعی و تجهیز خوابگاه‌ها با مدیریت دکتر غلامی رشد داشته است و تلاش های صندوق رفاه دانشجویان نیز در توجه به مناطق کمتر توسعه یافته مطلوب می باشد.

در ادامه مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: دانشگاه نهاوند در شهرستان نهاوند از جمله دانشگاه‌هایی است که با کمبود خوابگاه مواجه می باشد و با تسهیلاتی که دانشگاه و صندوق رفاه کمک خواهد کرد یک سرای دانشجویی با ظرفیت ۲۵۰ نفر و با امکانات لازم امروز در سایت این دانشگاه کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد که مشکلی در رابطه با تخصیص اعتبار آن وجود ندارد.

وی افزود: این سرا با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال با مشارکت و همکاری صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه نهاوند و به صورت تسهیلات بانکی ساخته می شود.

م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۲ )