معاون اول رئیس جمهور:

دانشگاه کاشان امروز شهرت جهانی یافته است

۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۳ کد : ۴۴۸۱۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۵۰۸۳
معاون اول رئیس جمهور دانشگاه کاشان را یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور و جهان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه امروز دانشگاه کاشان در نظام‌های رتبه‌بندی، شهره جهانی یافته است.
دانشگاه کاشان امروز شهرت جهانی یافته است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، دکتر اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاح طرح‌های کاشان، از دانشگاه کاشان در برگزاری این مراسم قدردانی کرد و گفت: باید این موفقیت‌ها را به مسئولان این شهر فرهنگی و دانشگاهی تبریک گفت و انشاءالله توسعه و پیشرفت روزافزون کاشان را شاهد باشیم.
وی مسیر توسعه کشور را بسیار عالی و امیدوارکننده دانست و افزود: مسیر توسعه کشور به فضل الهی با سرعت خوبی پیش می رود و هر روز شاهد افتتاح طرح‌های عظیم و در حال اجرا در اقصا نقاط کشور هستیم که بسیار مثبت و امیدوار کننده است.
دکترجهانگیری یکی از اهداف آمریکائی ها را دلسرد کردن مردم نسبت به آینده کشور و نظام عنوان کرد و اظهار داشت: ما به مشکلات کشور واقف هستیم و این شرایط دشوار را با لطف خدا و همت مدیران در دولت تدبیر و امید به سرانجام می رسانیم.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به آستانه چهلمین سال انقلاب خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی با تمام مشکلات به خاطر اهداف، آرمان ها، رفاه، استقلال و استقرار اسلام در ابعاد مختلف حکومتی همچنان پیش می رود اگرچه با مشکلاتی مواجه است اما مردم به نظام وفادار هستند.
دکترجهانگیری با بیان اینکه وقتی به توانمندی صنعتی ایران نگاه می کنیم بالاتر از این کشورهاست، ادامه داد: ایران را نباید با کشورهای اروپایی مقایسه کرد بلکه با کشورهای نفتی منطقه مانند عربستان باید قیاس شود.
وی با اشاره به حرکت کشور در راه صنعتی شدن اضافه کرد: هیچ طرح بزرگی در ایران صنعتی نشده مگر اینکه از نظر طراحی، مهندسی و محاسبات همه به دست متخصصان داخلی انجام گرفته است.
معاون رییس جمهوری اظهارداشت: ما امروز به معنای واقعی کشور سازنده نیروهای برق هستیم و در مناقصه های بین المللی برای ساخت نیروگاه ها در سراسر جهان شرکت می کنیم.
وی کاشان را از مناطق کویری عنوان کرد و یادآورشد: مهمترین مسئله این شهر کویری مشکل آب است که با انتقال آب زاینده رود به کاشان باز این شهر با کمبود آب مواجه است.
معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: طرح های تصفیه فاضلاب و بازچرخانی آب جزو اصلی‌ترین کارهایی است که باید انجام شود.
دکترجهانگیری اظهارامیدواری کرد: تا با وفاق و انسجام و همدلی بتوان بر تمام مشکلات کشور فائق آمد و توسعه و آبادانی کشور را در تمامی زمینه ها شاهد بود.
معاون اول رییس جمهوری با همراهی وزیر نیرو برای بهره برداری و بازدید از طرح توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی، طرح توسعه شرکت هامون نایزه و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان به کاشان سفر کردند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

کلید واژه ها: کاشان


( ۱ )