نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بازدید از پارک علم و فناوری استان:

مجموعه پارک‌های علم و فناوری و جوانان مبتکر فعال در آن مایه مباهات کشور هستند

تعداد بازدید:۱۶۷۳
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در بازدید از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی‌ گفت: مجموعه پارک‌های علم و فناوری و جوانان مبتکر فعال در آن مایه مباهات کشور هستند.
مجموعه پارک‌های علم و فناوری و جوانان مبتکر فعال در آن مایه مباهات کشور هستند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از از پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، هم زمان با فرارسیدن ایام گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی میزبان نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز بود.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با حضور در محل پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از شرکت‌های دانش بنیان و فناور مستقر در این پارک بازدید کرد و از نزدیک با محصولات و خدمات تولید شده توسط شرکت های فناور مستقر در پارک آشنا شد.
امام جمعه تبریز در این بازدید ضمن گفت‌وگو با شرکت‌های فناور مستقر در پارک و جوانان نخبه که امروز به عنوان صاحبان کسب و کارهای دانش بنیان و فناور هستند، با ارج نهادن به فعالیت‌ها و تلاش‌های آنان، خواستار ادامه این راه و توسعه بیش از پیش فناوری و تکنولوژی در استان شد.
وی ارتباط با بخش‌های مختلف جامعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و راه اندازی کسب و کارهای متکی بر فناوری‌های نوین را موجب پیشرفت استان دانست و مجموعه پارک علم و فناوری و جوانان مبتکر فعال در آن را مایه مباهات کشور عنوان کرد.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ضمن دعوت از کلیه مدیران و مسئولان استان برای حمایت همه جانبه از این جوانان، نوآوری‌های ایجاد شده در پارک در عرصه های مختلف را نشانه تحقق توصیه های مقام معظم رهبری در زمینه لزوم ارتباط صنعت و دانشگاه دانست و پیشرفت شرکت های دانش بنیان و فناور در کشور را به انقلابی در زمینه دانش و فناوری تشبیه کرد.
در این بازدید دکتر واعظی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی نیز گزارشی از عملکرد این پارک و برنامه های آتی آن ارائه کرد.
م.ع ۶۰/ ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷