رئیس دانشگاه جیرفت از ارتقای سراهای دانشجویی با حمایت صندوق رفاه دانشجویان خبرداد

۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۹ کد : ۴۴۶۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۸
رئیس دانشگاه جیرفت با اشاره به حمایت های صندوق رفاه دانشجویان گفت: سراهای دانشجویی دانشگاه از رتبه پنج به رتبه سه ارتقا یافت.
رئیس دانشگاه جیرفت  از ارتقای سراهای دانشجویی با حمایت صندوق رفاه دانشجویان خبرداد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه جیرفت، دکتر شاپور کوهستانی ضمن تقدیر از حمایت های ویژه صندوق رفاه دانشجویان و سازمان اموردانشجویان اظهار داشت: در بازدید سال گذشته رئیس صندوق رفاه دانشجویان و رئیس سازمان امور دانشجویان از سراهای دانشجویی دانشگاه جیرفت، مقرر شد که اعتبار ویژه ای برای ارتقای این سرا ها اختصاص یابد که این مهم با جدیت دنبال شد و امروز سراهای دانشجویی دختران دانشگاه ارتقا یافته است.

وی با اشاره به فرسودگی این بنا ها تصریح کرد: با بررسی هایی که انجام شد همه امکانات مورد نیاز دانشجویان در سراهای دانشجویی در بازسازی و ارتقای آنها دیده شده است.

دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی دانشگاه جیرفت نیز دراین خصوص گفت: شش بلوک سرای دانشجویی دختران در دانشگاه وجود دارد که حدود ۲۰ سال از ساخت آنها می گذشت و نیاز به بازسازی داشتند که با حمایت های هیئت رئیسه دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان بازسازی شدند.

دکتر اسماعیلی افزود: هر بلوک از سراهای دانشجویی حدود ۳۸۴ مترمربع زیر بنا دارد که در طرح ارتقای سراهای دانشجویی باز سازی شده اند.

وی با بیان این مطلب که سقف همه سراهای دانشجویی از نوع آزبست سیمانی و همچنین درب و پنجره های قدیمی و تک جداره بود، خاطرنشان کرد: سقف همه سراهای دانشجویی با ورق آلوزینک و عایق پلی اورتان و همچنین درب ها و پنجره ها دوجداره تعویض شده اند.

وی با اشاره به تجهیز سراهای دانشجویی دختران تصریح کرد: همه سراها به تخت جدید، اسپلیت های سرد و گرم، قالیچه، کمد، موکت و یخچال تجهیز شده اند.

دکتر اسماعیلی با بیان این مطلب که مجموعه هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه به دنبال رفاه دانشجویان هستند، گفت: در راستای رفاه دانشجویان همه امکانات دانشگاه در حال به روزرسانی است.

س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵