در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری برگزارمی شود؛

استارت آپ ویکند "نوآوری در صنعت"

تعداد بازدید:۱۱۹۲
رویداد کار آفرینی استارتات ویکند "نوآوری در صنعت" در نیمه نخست اسفندماه سال جاری در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
استارت آپ ویکند "نوآوری در صنعت"

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، نشست مشترک شرکت شهرک های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری و پارک علم و فناوری این استان برگزارشد.

در این نشست دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری از آمادگی این پارک جهت برگزاری استارتاپ نوآوری در صنعت با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری در نیمه نخست اسفند ماه خبر داد و گفت: شناسایی و رفع چالش ها و نیازهای صنعت استان یکی از اهداف این رویداد است.

رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری یکی از راه های ورود دانش به صنعت را برگزاری این رویدادها با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان به عنوان ایده پردازان و بنیان گذاران استارتاپ ها و همچنین حضور صنایع و سرمایه گزاران به عنوان حامی بیان کرد و اظهارامیدواری کرد: با توجه به ظرفیت شرکت شهرک های صنعتی، اتاق بازرگانی، دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری و سازمان صنعت، معدن و تجارت، برگزاری این رویداد خروجی مناسبی برای صنایع استان به همراه داشته باشد.

علیرضا شفیع زاده مدیرعامل شرکت های صنعتی استان وجود ۲۱ شهرک صنعتی را یکی از مهم ترین ظرفیت های صنعت استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد و گفت: برگزاری رویداد استارتاپ نوآوری در صنعت با حمایت این شرکت می تواند به تکمیل فرآیند ایده تا عمل و ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه کمک کند.

شفیع زاده بیان داشت: تیم های برتر این رویداد می توانند از حمایت ها و خدمات شرکت شهرک های صنعتی استان بهره مند شوند.

وی یکی از مهم ترین وظایف ذاتی شرکت شهرک‌های صنعتی را آماده‌سازی بسترها و زیرساخت‌های لازم برای ترغیب سرمایه‌گذاری عنوان کرد و افزود: سیاست‌های سازمانی نیز بر همین روند تأکید دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری برگزاری تورهای فناوری داخلی و خارجی، دعوت از رایزن های کشورهای مختلف جهت شناسایی ظرفیت های بازارهای هدف و برگزاری رویدادهای نوین کارآفرینی را از دیگر برنامه های این شرکت عنوان کرد.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵