به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل نهاد گزینش صورت گرفت؛

پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰ کد : ۴۴۵۸۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۰۲
دکتر محمدتقی نظرپور دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی سالروز تشکیل این نهاد را تبریک گفت.
پیام تبریک دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، پانزدهم دی ماه سالروز صدور پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ارتباط با تشکیل و ترسیم نحوه فعالیت نهاد گزینش در کشور می باشد. در این پیام حضرت امام (ره) با تاکید بر ضرورت استفاده از افراد صالح، متعهد، عاقل، صاحب اخلاق کریمه، فاضل و متوجه به مسائل روز در امر گزینش، تصریح می‌نمایند که گزینشگران نباید تنگ نظر، تندخو و نیز مسامحه کار و سهل انگار باشند. در ضمن ضرورت توجه به حال فعلی افراد در بررسی‌های گزینش را متذکر و تجسس از احوال شخصی در غیر مفسدین و گروه‌های خرابکار را به طور مطلق ممنوع اعلام می‌نمایند.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بر انجام گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق تاکید و به گزینشگران توصیه می نمایند که در گزینش اشخاص و در گزینش مسئولان باید خدا را در نظر بگیرید.
اینجانب به عنوان دبیر هیات مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تبریک این روز به همه گزینشگران (اعضای هسته های گزینش و کلیه شاغلان گزینش دانشگاه‌ها)، این تلاشگران عرصه ایثار و خدمت خالصانه، انتظار دارد در همه حال رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را چراغ راهنمای فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های خود قرار داده و اطمینان داشته باشید که خدمات بی شائبه و دلسوزانه شما مشمول عنایات حضرت حق تعالی قرار خواهد گرفت.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )