حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از صاحبان ایده در حوزه علوم و فناوری بین‌الملل

۱۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۵ کد : ۴۴۵۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۰
دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ایده‌های نوین همکاری‌های علمی بین‌المللی نوآوران حمایت می‌کند.
حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از صاحبان ایده در حوزه علوم و فناوری بین‌الملل

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی این دانشگاه با توجه به اهداف و فعالیت‌های بین‌المللی دانشگاه و لزوم توجه به افزایش کیفیت و کمیت خدمات بین‌المللی در حوزه‌های مختلف از تمام افراد و گروه‌های نوپای علاقه‌مند و صاحب ایده در حوزه فعالیت های علمی در امور بین‌الملل حمایت می‌کند.

صاحبان ایده برای مشارکت در این برنامه می‌توانند برنامه کسب وکار (در هر سطح بلوغ کاری)، رزومه و مشخصات تماس خود را تا ۱۹ دی ماه جاری به نشانی abhary.m@aut.ac.ir ارسال کنند.

ایده‌های ارسال شده به حمایت‌های دفتر علمی و بین‌المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، می‌توانند مواردی چون جذب دانشجو از کشورهای مسلمان و همسایه، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و مدارس تابستانی و زمستانی با استانداردهای بین‌المللی، ارائه خدمات ویزا، اقامت و گردشگری به دانشجویان و اساتید ایرانی و خارجی و ارائه خدمات برگزاری کارگاه‌های تخصصی را شامل شوند.

ارائه بسته کامل خدمات فرصت مطالعاتی به دانشجویان متقاضی ایرانی و خارجی از دیگر موارد در این زمینه است.

همچنین پس از دریافت اطلاعات متقاضیان، جلسه‌ای با منتخبان به‌منظور نهایی‌سازی مدل همکاری و شروع برنامه توسط ارائه‌دهنده برگزار خواهد شد.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷