در حاشیه جلسه هیات دولت :

دکتر غلامی وزیر علوم: در حادثه دانشگاه آزاد اسلامی؛ مسأله بیشتر متوجه بخش های فنی و اجرایی است

۱۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۸ کد : ۴۴۵۵۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۹۴۹
وزیر علوم خاطر نشان کرد:‌ در واقع بیشتر بخش حادثه انجام شده مربوط به حوزه‌ فنی و اجرایی است و شاید مسئولان مربوطه کمتر توجه داشتند که ممکن است چنین حادثه‌ای اتفاق بیافتد و قطعاً باید کارهایی انجام شود تا دیگر شاهد چنین وضعیتی نباشیم.
دکتر غلامی وزیر علوم: در حادثه دانشگاه آزاد اسلامی؛ مسأله بیشتر متوجه بخش های فنی و اجرایی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر منصور غلامی در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران در جمع خبرنگاران درباره رسیدگی‌های انجام شده درخصوص حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات، اظهار کرد: از روز نخست حادثه بدون انجام هیچ گونه تبلیغاتی، وزارت علوم بررسی های خود را در این زمینه آغاز کرد و نماینده وزیر و مسئولان بخش حراست و معاونت پشتیبانی وزارت علوم موضوع را پیگیری کردند.

وی گفت: پیگیری‌های وزارت علوم در ابتدا برای رسیدگی هر چه خوبتر به وضعیت مجروحین بود و سپس بررسی علل و عوامل حادثه در دستور کار قرار گرفت. در جلسه گذشته هیات دولت نیز رئیس جمهوری دستور بررسی موضوع را صادر کردند که در جلسه امروز گزارش اولیه این رسیدگی‌ها ارائه شد.

وزیر علوم اظهار داشت: حادثه ای که در دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق افتاد بسیار ناگوار و تاثر برانگیز بود و من به خانواده هایی که عزیزان خودرا در این حادثه از دست دادند تسلیت عرض می کنم و برای کسانی که در بیمارستان هستند آرزوی شفای عاجل دارم.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷