پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام کرد؛

کسب رتبه دوم پژوهشگاه مواد و انرژی در وجهه بین المللی

تعداد بازدید:۶۲۷
پژوهشگاه مواد و انرژی بنا به گزارش پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center) ، موفق به کسب رتبه دوم در وجهه بین المللی مابین ۲۶ پژوهشگاه و مؤسسه پژوهشی کشور شد.
کسب رتبه دوم پژوهشگاه مواد و انرژی در وجهه بین المللی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، دکتر نیما نادری معاون بین الملل پژوهشگاه مواد و انرژی با اعلام این خبر گفت: در این رتبه بندی پژوهشگاه دانش های بنیادی، پژوهشگاه مواد و انرژی و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا سوم در وجهه بین المللی شدند.

وی افزود: میزان تعاملات بین المللی شامل قراردادهای بین المللی، تفاهم نامه، فرصت مطالعاتی استاد و دانشجو، مبادله استاد و دانشجو با دانشگاه های خارجی، میزان مشارکت بین المللی دانشگاه در تولید مقالات، برگزاری کنفرانس ها و همایش های بین المللی، نسبت دانشجویان بین المللی به کل دانشجویان و نسبت اعضای هیأت علمی دارای مدرک دکتری خارجی به کل اعضای هیأت علمی، از شاخص های پایگاه ISC در وجهه بین المللی می باشد.

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و جهان اسلام و تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: پژوهشگاه مواد و انرژی