در راستای گسترش همکاری دانشگاه ها با مراکز دولتی صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی،پژوهشی دانشگاه کاشان با شرکت آب و فاضلاب

۱۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۱ کد : ۴۴۵۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۹
در راستای گسترش همکاری دانشگاه ها با مراکز دولتی ، تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان و شرکت آب و فاضلاب کاشان به امضا رسید.
انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی،پژوهشی دانشگاه کاشان با شرکت آب و فاضلاب

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کاشان، دکترعباس زراعت رییس دانشگاه کاشان گفت: این تفاهم نامه همکاری به منظور ایجاد و گسترش همفکری، ارتباطات علمی و همکاری های آموزشی و پژوهشی منعقد شده است.

وی استفاده مطلوب از امکانات، تجهیزات، متخصصان و کارشناسان شرکت و دانشگاه در جهت اجرای پروژه های علمی و کاربردی، آموزشی و تحقیقاتی مورد نیاز در چارچوب تفاهم نامه با توجه به نیازهای منطقه و کشور را از جمله موضوع های این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: با انعقاد این تفاهم نامه از پایان نامه های تحصیلی به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی در راستای موضوعات و نیازهای کاربردی مورد نظر شرکت آب و فاضلاب حمایت می شود.

دکترزراعت گفت: ارائه سمینارها و دوره های تخصصی و آموزشی کوتاه مدت و کارگاه های آموزشی مورد نیاز، اجرای پروژه های تحقیقاتی و تلاش در جهت تجاری سازی نتایج تحقیقات کاربردی، چاپ و انتشار مجلات، کتب و مقالات و انجام بازدیدهای متقابل برای دانشجویان، استادان، متخصصان و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب از دیگر موضوع های ارائه شده در این تفاهم نامه است.

رییس دانشگاه کاشان اظهار امیدواری کرد با امضای این تفاهم نامه و تعامل متقابل و با همکاری و تلاش استادان دانشگاه و ارائه راهکارهای علمی، بتوان گامی مؤثر در راستای رفع مشکلات و مسایل حوزه آب برداشت.

این تفاهم نامه در ۶ ماده و ۴نسخه، به امضای دکترعباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان و محمدرضا اسدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان رسید.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: کاشان