در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران؛

برگزیدگان رویداد استارت‌آپ ویکند اینترنت اشیا معرفی شدند

تعداد بازدید:۸۳۵
سه تیم گراویدا، امین اموال و پیس اسپیس در رویداد استارت‌آپ ویکند اینترنت اشیا پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مقام اول تا سوم را کسب کردند.
برگزیدگان رویداد استارت‌آپ ویکند اینترنت اشیا معرفی شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تهران، در رویداد استارت‌آپ ویکند اینترنت اشیا در پارک علم و فناوری این دانشگاه، تیم «گراویدا» با مدیریت مهدی مهران مقام اول، تیم «امین اموال» با راهبری علی داسه مقام دوم و تیم‌های پیس اسپیس ( pace space) با نمایندگی هادی صفرعرب و «همراه بینا» با نمایندگی علی احمدی بصورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
سه ماه استقرار در فضای پارک، استفاده رایگان از خدمات تخصصی کلینیک کسب و کار پارک، معرفی به شبکه سرمایه‌گذاران و اولویت حضور در مرکز رشد به عنوان شرکت نوپا از جمله مهمترین حمایت‌ها برای تیم‌های برتر بود.
علاوه بر آن، جایزه ۳ میلیون ریالی به ازای هر نفر برای تیم سوم، جایزه ۵ میلیون ریالی به ازای هر نفر برای تیم دوم و جایزه ۸ میلیون ریالی به ازای هر نفر برای تیم اول، جوایز نقدی این رویداد برای شرکت‌کنندگان است.

بر اساس این گزارش، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، به‌منظور معرفی جوانان مستعد و همچنین جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوپای حوزه اینترنت اشیا، یک رویداد سه‌روزه رقابتی از ۲۸ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۷ را با حضور بیش از ۲۰۰ نفر ایده‌پرداز و شرکت‌کننده در محل این پارک برگزار کرد.

ز.ح ۷۴/ ع‌. ع


( ۲ )