همزمان با هفته پژوهش و فناوری؛

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان از پارک علم و فناوری همدان بازدید کرد

تعداد بازدید:۹۴۱
همزمان با ایام هفته پژوهش و فناوری ،دکتر محمد مهدی مفتح نماینده شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان همدان، از پارک علم و فناوری همدان بازدید کرد.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان از پارک علم و فناوری همدان بازدید کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری همدان، در این بازدید دکتر مفتح با مشاهده دستاوردها و عملکرد پارک علم و فناوری همدان، مراکز نوآوری و رشد وابسته به این پارک، از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه ساختمان ده هزار متری پارک علم و فناوری همدان مطلع شد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر مجید کزازی، رئیس پارک علم و فناوری همدان، از تقویت پارک های علم و فناوری به عنوان ارتباط دهنده دانشگاه و صنعت نام برد و تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نقش متمایز و برجسته واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان اقتصاد مقاومتی و تولید ثروت و اشتغال پایدار جوانان تحصیل کرده واقف هستند و موافق افزایش اعتبارات پارک های علم و فناوری و مراکز رشد در بودجه سال ۱۳۹۸ هستند.
در این بازدید رئیس پارک علم و فناوری همدان گزارشی از فعالیت ها و عملکرد پارک علم و فناوری همدان و مراکز رشد وابسته ارائه کرد.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵


( ۱ )