با هدف بررسی وضعیت زیرساختی اموررفاهی دانشجویی صورت گرفت؛

بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و فناوری مازندران /اسکان۸۰۰ دانشجو ی فاقد سرای دانشجویی

۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۴ کد : ۴۴۰۸۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۷۳۷
مهندس ذوالفقار یزدان مهر،رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف بررسی وضعیت زیرساختی امور رفاهی دانشجویی، از بخش های مختلف دانشگاه علم و فناوری مازندران بازدید کرد.
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه علم و فناوری مازندران /اسکان۸۰۰ دانشجو ی فاقد سرای دانشجویی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علم و فناوری مازندران، در این بازدید مهندس یزدان مهر در نشستی با حضور دکتر محمدزاده رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران و سایر معاونان و مدیران این دانشگاه راهکارهای حل مشکلات این دانشگاه را مورد بررسی قرار دادند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان با توصیه به جذب خیرین و سرمایه‌گذاران مشتاق به ساخت فضاهای آموزشی و ضرورت افزایش درآمدزایی با توجه به ظرفیت‌های منطقه از جمله بندر امیرآباد، خاطر نشان کرد تا مساعدت‌هایی در زمینه‌های پرداخت ودیعه بابت اجاره سرا، تجهیز اتاق سلامت، تجهیز آشپزخانه صورت گیرد.
یزدان مهر از پرداخت کمک رهن برای ۸۰۰ دانشجوی فاقد سرای دانشجویی خبر داد و افزود: برنامه ریزی برای ساخت سرای دانشجویی ۲۵۰ نفره با ارائه تسهیلات صندوق نهایی شد.
وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان با رصد مشکلات دانشجویان در سال جاری با توزیع اقلام اساسی مانند گوشت، برنج و شکر و هم چنین تجهیز سراها و آشپزخانه زمینه رضایتمندی روبه رشد دانشجویان را فراهم کرده است.
دکتر محمدزاده، رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران با بیان برخی از مشکلات زیرساختی و مالی دانشگاه؛ در خصوص سراهای دانشجویی و کمبود سرانه آن، ساخت غذاخوری و رستوران جدید دانشگاه و پروژه نیمه ساخت بوفه و سلف باز و برخی دیگر از حوزه های مرتبط با صندوق رفاه پرداخت.
درپایان این نشست رئیس صندوق رفاه دانشجویان به اتفاق رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران، اعضای هیات رییسه و جمعی از معاونان و مدیران این دانشگاه از سلف سرویس دانشگاه بازدید کرده و ضمن گفتگو با دانشجویان از نزدیک در جریان کم و کیف مشکلات این حوزه قرار گرفتند.

ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷