به مناسبت هفته پژوهش و فناوری برگزار شد؛

جشنواره تجلیل از دانشجویان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۰ کد : ۴۴۰۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۳
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، جشنواره تجلیل از دانشجویان و دانش آموزان با عنوان "اینجا دانشگاه؛ کارگاه فرداست" با حضور نماینده مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی، رئیس اداره آموزش و پرورش سبزوار، معاون عمرانی فرمانداری و معاونت آموزشی دانشگاه حکیم سبزواری برگزارشد.
جشنواره تجلیل از دانشجویان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، در این مراسم دکترامیراحمدی به بیان رسالت دانشگاه های جدیدالتاسیس پرداخت و گفت: هدف از برگزاری چنین جشنواره هایی آشنایی دانش آموزان به خصوص در مقطع متوسطه با دانشگاه های نسل سوم است که با رشته های علوم فناوری های نوین آشنا شوند.

وی در ادامه به تشریح دستاوردهای این دانشگاه پرداخت و خاطر نشان کرد: پیوند بین آموزش و پرورش و آموزش عالی می تواند به شناسایی استعدادهای آنها منتج گردد و دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

محرابی رئیس اداره آموزش و پرورش با تشکر از دعوت و برگزاری اینگونه مراسم و جشنواره ها توسط دانشگاه فناوری های نوین سبزوار ابراز امیدواری کرد که بتوان با تکیه بر توان این گونه دانشگا ه های متکی بر پژوهش، سطح کیفی آموزشی مدارس را افزایش داد.

همچنین مهندس سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص ماموریت دانشگاه های نسل سوم گفت: پیشرفت چشمگیر دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان دانشگاه نسل سوم که ماموریت این دانشگاه در حوزه فنی و مهندسی تعیین شده است جای مسرت و خوشحالی است و برای توسعه این دانشگاه و جذب دانشجو باید به ظرفیت های شهرستان توجه شده و بر اساس آن رشته های آن مورد نیاز ایجاد و برقرار گردند.

در انتهای مراسم از تلاش های دانش آموزان و دانشجویان نمونه و پژوهشگر تقدیر شد.

همچنین در پایان این مراسم شرکت کنندگان از کارگاه ها و آزمایشگاه های و فضاهای دانشگاهی بازدید کردند و از نزدیک با فضای آموزش عالی آشنا شدند و راهنمایی های لازم توسط استادان دانشگاه به آنها ارائه شد.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: فناوری های نوین سبزوار


( ۱ )