با هدف گسترش همکاری های علمی وآموزشی؛

همکاری های دانشگاه سمنان و اداره کل میراث فرهنگی استان گسترش می یابد

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۵ کد : ۴۴۰۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۱
با انعقاد تفاهم نامه ای بین دانشگاه سمنان و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان همکاری های طرفین در بخش های مختلف علمی، آموزشی و استفاده از ظرفیت های طرفین افزایش می یابد .
همکاری های دانشگاه سمنان و اداره کل میراث فرهنگی استان گسترش می یابد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازدانشگاه سمنان، این تفاهم نامه به امضای دکترمسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان و محمد جهانشاهی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان رسید.

گسترش همکاری های علمی، آموزشی و نیز استفاده مطلوب از امکانات، تجهیزات، متخصصان و کارشناسان اداره کل و دانشگاه از موضوعات این تفاهم نامه است.

بررسی اولویت های پژوهشی مورد نیاز اداره کل میراث فرهنگی، ارائه خدمات علمی – تخصصی با برگزاری کارگاه ها و سمینارها، شرکت فعال و همکاری در فعالیت های بین المللی مورد نیاز میراث فرهنگی، اجرای پایان نامه های تحصیلات تکمیلی مورد نیاز و ارائه خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ای از جمله تعهدات دانشگاه سمنان بر اساس این تفاهم نامه است.

همچنین تعیین اولویت های پژوهشی و تحقیقاتی مورد نیاز بخش های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تعریف پروژه های پژوهشی و کابردی و توسعه ای مشترک، پذیرش کارآموزان و دانشجویان معرفی شده از سوی دانشگاه، برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی، همکاری و حمایت برای تجهیز کردن دانشگاه، هدایت و اجرای طرح های دانشجویی و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با رویکرد اداره کل و تامین آمار مورد نیاز برای پژوهش ها هم از جمله تعهدات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در قالب این تفاهم نامه است.

این تفاهم نامه به مدت دو سال معتبر بوده و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید است.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: سمنان