درنمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان البرز صورت گرفت؛

ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان، فناور و صنعتی توسط پارک علم و فناوری البرز

تعداد بازدید:۷۱۳
مدیرعامل یک مجموعه دانش بنیان مستقر در پارک البرز در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه خوارزمی استان البرز گفت: ۱۵ خدمت مهم در زمینه های دانش بنیان، فنی و صنعتی به شرکت های دانش بنیان، فناور و صنعتی ارائه می کنیم.
ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان، فناور و صنعتی توسط پارک علم و فناوری البرز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، دکتر مرتضی مفخمی مدیرعامل هلدینگ مستقر در پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: این مجموعه یکی از بزرگ ترین شرکت های خدماتی در حوزه فنی، صنعتی و دانش بنیان است که در ۱۵ حوزه خدماتی ارائه خدمت می نماید.
وی با اشاره به اینکه تجاری سازی حلقه مفقوده توسعه صنایع در کشور است اظهار داشت: فلسفه وجودی این شرکت و خدماتی که ارائه می کند برطرف کردن نیازهای اصلی و واقعی بخش های مختلف فناور و دانش بنیان اعم از فنی و صنعتی است.
مدیرعامل این مجموعه دانش بنیان مستقر در پارک البرز با اشاره به خدمات این شرکت گفت: در این شرکت از بحث مشاوره های مالیاتی، استانداردها، حمایت ها، ثبت اختراع و ثبت شرکت و ارتباط با صنایع و برندها و بازاریابی، تبلیغات و فروش و صادرات و سرمایه گذاری در این مجموعه به صنایع و شرکت های کوچک، بزرگ و متوسط و فناور ارائه می شود.
وی افزود: یک تولید کننده با سه مساله تولید، بازاریابی و مسائل مالیاتی روبروست و ما در این سه بخش خدمات مورد نیاز مخاطبان را فراهم می کنیم.
این شرکت در حال حاضر ۶۰ نیروی شاغل دارد و در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان البرز در بخش پارک علم و فناوری البرز در خدمت بازدیدکنندگان است.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷