از بین ۳۳ مقاله استادان دانشگاه های مختلف دنیا؛

استادیار دانشگاه یزد جایزه بهترین مقاله کنفرانس ۲۰۱۸ استرالیا را دریافت کرد

۲۶ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷ کد : ۴۳۸۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۴
مقاله عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد از بین ۳۳ مقاله استادان دانشگاه های مختلف دنیا موفق به دریافت جایزه بهترین مقاله کنفرانسی سال ۲۰۱۸ در استرالیا شد.
استادیار دانشگاه یزد جایزه بهترین مقاله کنفرانس ۲۰۱۸ استرالیا را دریافت کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، در چهل و دومین کنفرانس سالانه انجمن بین‌المللی علوم منطقه‌ای استرالیا و نیوزلند که در دانشگاه ملی استرالیا برگزارشد، مقاله دکترعباس ضیافتی بافراست عضو هیات علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد که مشترکا با همکاری پروفسور لی پوگالیس عضو هیات علمی دانشگاه تکنولوژی سیدنی در رابطه با مدیریت یکپارچه مجموعه های شهری نوشته شده است، موفق به دریافت جایزه بهترین مقاله سال ۲۰۱۸ شد.

مدیر امور پژوهشی دانشگاه یزد با اعلام این خبر گفت: مطالعات مربوط به این مقاله که در قسمت مقالات کامل از بین ۳۳ مقاله استادان دانشگاه های مختلف دنیا انتخاب شد، در قالب فلوشیپ پسادکترای دکترضیافتی بافراست با تامین مالی بنیاد فریتز تیسن در دانشگاه فنی دورتموند به انجام رسیده است.

دکترسعید علیخانی گفت: انجمن بین المللی علوم منطقه ای استرالیا و نیوزلند (ANZRSAI Inc) که متشکل از استادان دانشگاه های معتبری همچون چارلز داروین، سیدنی، کوئینزلند، کانبرا و دانشگاه ملی استرالیا است، به همراه برنامه ریزان منطقه ای و مسئولان دولتی سطوح مختلف از استرالیا و نیوزلند، ناشر ژورنال دانشگاهی معتبر (مجله مطالعات منطقه ای استرالیا Australasian Journal of Regional Studies) و برگزارکننده کنفرانس سالانه ای از سال ۱۹۷۶ تا کنون در زمینه علوم برنامه ریزی منطقه ای است.

وی تصریح کرد: در این کنفرانس که دارای اعتبار بین المللی گسترده در بین متخصصان رشته های شهرسازی، مهندسی حمل ونقل، علوم سیاسی و اداری، مدیریت، اقتصاد، جغرافیا و محیط زیست است، بهترین مقاله سال انتخاب می شود.

کنفرانس سال ۲۰۱۸ که چهل و دومین کنفرانس از این سری بود در دانشگاه ملی استرالیا بین ۵ تا ۷ دسامبر در شهر کانبرا به همت دانشگاه لینکلن، دانشگاه ملی استرالیا و دانشگاه کانبرا به همراه وزارت زیرساخت ها وشهرسازی استرالیا برگزار شد.

ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: یزد


( ۱ )