صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور اعلام کرد:

تمدید فراخوان حمایت از رساله های دکتری تا تاریخ ۲۷ آذر ماه

۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۲۰:۴۵ کد : ۴۳۷۵۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۰۹۸
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشوراعلام کرد:با توجه به درخواست‌های مکرر دانشجویان مبنی بر تمدید زمان چهارمین فراخوان حمایت از رساله های دکتری ، مهلت ارسال و تکمیل مدارک متقاضیان تا پایان ساعت کاری روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۷ تمدید شد.
تمدید فراخوان حمایت از رساله های دکتری تا تاریخ ۲۷ آذر ماه

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، چهارمین فراخوان حمایت از رساله های دکتری که از تاریخ ۱۵/‏۰۶/‏۹۷‬ لغایت ۱۵/۰۸/۹۷ به پژوهشگران اطلاع رسانی شده بود، تا پایان ساعت کاری روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۷ تمدید شد.
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد ملی علم ایران) در چارچوب سیاست های راهبردی پژوهش و فناوری، حمایت از رساله های دکتری را در دستور کار قرار داده است تا به هدایت رساله های دکتری به سمت نیاز های اساسی پژوهشی و فناوری کشور، گسترش مرزهای دانش و استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه قدم های استواری برداشته شود.
از این رو از سال ۹۵ طی برگزاری ۳فراخوان ۲۰۶۴ طرح رساله دکتری جهت دریافت حمایت به صندوق ارسال شده است. هر رساله دکتری تا سقف ۳۰ میلیون تومان حمایت می شود.
متقاضیان دریافت این حمایت می توانند ضمن مراجعه به سایت صندوق به نشانی ( http://www.insf.org )و پس از مطالعه دقیق آیین نامه طرح های خود را در سامانه طرح های پژوهشی (به آدرس http://rtms.insf.org ) ثبت نمایند.
تذکر ۱: طرح می بایست به نام استاد راهنما در سامانه ثبت شود. (دقت شود به طرح هایی که از طریق پروفایل استاد ارسال نشود ترتیب اثر داده نخواهد شد).
تذکر ۲: قبل از ارسال تقاضا از طریق پروفایل استاد راهنما، دانشجو موظف است که پروفایلی به نام خود در سامانه ایجاد نماید.
نکات مهم:
- دانشجویان ورودی مهر ماه سال ۱۳۹۴ به بعد می توانند در این فراخوان شرکت کنند.
- دانشجویانی که تاریخ تصویب پروپوزال آنها در دانشگاه از ۹۶/۶/۱۵ به بعد باشد امکان شرکت در این فراخوان را دارند. (تبصره یک آیین نامه مطالعه شود)
- اساتید راهنما صرفاً مجاز به ارسال یک طرح رساله دکتری خواهند بود.
- طرح هایی که به صورت کامل در سامانه بارگذاری شده باشند مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
-در اختیار داشتن شماره طرح (دریافت شده از سامانه صندوق) برای پیگیری وضعیت طرح الزامی است.
- بررسی طرح های ارسال شده پس از پایان مهلت فراخوان صورت گرفته و نتایج نهایی نیز پس از تصویب در کمیته تخصصی صندوق اعلام خواهد شد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۳ )