در پژوهشگاه مواد و انرژی ؛

چهاردهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران برگزار می شود

تعداد بازدید:۱۰۰۱
چهاردهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران با مشارکت انجمن الکتروشیمی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی در تاریخ ۲۱ تا ۲۲ آذر ماه در محل این پژوهشگاه برگزار می شود.
چهاردهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه مواد و انرژی، این سمینار ۲روزه با ارائه سخنرانی های کلیدی، پنل ها و کارگاه های آموزشی شامل آموزش مهارت های شناسایی مواد و لایه نشانی مواد جهت کاربرد الکتروشیمی در تحقیقات و صنایع، همراه می باشد.
هدف از برگزاری این سمینار گردهمایی بزرگ استادان، پژوهشگران، صنعتگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر علاقه مندان در زمینه های مختلف الکتروشیمی در سطح کشور، ایجاد هم افزایی فعالیت های پژوهشی کشور در راستای بومی سازی و ارتقای الکتروشیمی در کشور، ترویج تحقیقات بنیادی، کاربردی و توسعه ای در زمینه های مختلف الکتروشیمی، بهره گیری از دانش فنی، تبادل اطلاعات و تجارب بین متخصصین، پژوهشگران و صنعتگران عرصه الکتروشیمی، گسترش ارتباط مراکز دانشگاهی و پژوهشی با صنایع مرتبط می باشد.
به گفته دکتر ابوذر مسعودی دبیر همایش ۱۴۰ مقاله به دبیر خانه این سمینار ارسال شده است.
سمینار سالانه الکتروشیمی ایران برای دریافت حمایت تشویقی پایان نامه های مرتبط با فناوری نانو در سال ۱۳۹۷ مورد تائید ستاد نانو اعلام شده است.
س.س ۵۱/ ر.ب ۴۵