اولین همایش ملی روش تحقیق در معماری در دانشگاه یزد برگزارمی شود

۲۶ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۳ کد : ۴۳۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۹
اولین همایش ملی روش تحقیق در معماری با همکاری دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد با هدف ارتقای جایگاه روش تحقیق در شهرسازی و معماری در محل سالن شهید منتظر قائم دانشگاه یزد برگزار می شود.به گزارش روا...
اولین همایش ملی روش تحقیق در معماری با همکاری دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد با هدف ارتقای جایگاه روش تحقیق در شهرسازی و معماری در محل سالن شهید منتظر قائم دانشگاه یزد برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مجتبی شریف نژاد ، دبیر اجرایی این همایش گفت: این همایش ملی برای اولین با در دانشگاه یزد برگزار می شودو مباحث پایه روش های پژوهش،  آسیب شناسی و ارتقاء کیفی روش های پژوهش در شهرسازی و معماری، کاربرد روش ها و فنون پژوهش، نقش، جایگاه و کارکرد پژوهش در شهرسازی و معماری در حوزه دانشگاهی و حرفه ای و آموزش روش تحقیق از محورهای این همایش است.
وی همچنین افزود: در چارچوب برنامه های این همایش، کارگاه چگونه یک مقاله بنویسیم روز 29مهر، کارگاه روش تحقیق روز 30 مهرماه و تورهای بازدید از اماکن تاریخی یزد در نظر گرفته شده است.
گفتنی است  علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در این همایش و کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایشwww.iscconferences.ir/505 مراجعه کنند.