جشنواره‌ درون دانشگاهی "رویش" دردانشگاه شهرکرد پایان یافت

۱۰ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۱ کد : ۴۳۳۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۶۶۶
جشنواره‌ درون دانشگاهی" رویش" دانشگاه شهرکرد با معرفی کانون ها ی دانشجویی برگزیده به کار خود پایان داد.
جشنواره‌ درون دانشگاهی "رویش" دردانشگاه شهرکرد پایان یافت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهرکرد، یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی " رویش"دانشگاه شهرکرد با حضور دکترسعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد، دکتررامت الله سعیدی سرپرست معاونت فرهنگی- اجتماعی این دانشگاه و جمعی از دانشجویان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
دکترسعیدی در اختتامیه این جشنواره ضمن خیر مقدم و تشکر از رئیس دانشگاه شهرکرد برای حمایت از جشنواره های دانشجویی وتقدیر از دانشجویان در برگزاری جشنواره گفت: جشنواره رویش با شور و نشاط دانشجویی برگزارشد و کانون های دانشجویی نیز فعالیت های خوبی داشته اند.
سرپرست معاونت فرهنگی- اجتماعی دانشگاه شهرکرد، هدف از برگزاری این جشنواره را نهادینه کردن و هویت بخشی به کانون های دانشگاه، شناسایی استعدادهای برتر و تاکید بر توانمندی دانشجویان و حمایت از فعالیت دانشجویان عنوان کرد.
این جشنواره با حضور کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشگاه شهرکرد درقالب ۱۴ غرفه، جهت نمایش دست آوردهای دانشجویی و ارائه آخرین دستاوردها و فعالیت های فرهنگی، هنری و اجتماعی دانشجویان برگزارشد.
در پایان این مراسم با اهدا لوح از غرفه ها و کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی برتر تقدیر شد و برگزیدگان به دبیرخانه جشنواره ملی رویش معرفی می شوند.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: شهرکرد