دو کارت زرد متضاد؛

اتفاق عجیبی که برای وزیر علوم در مجلس رخ داد

۰۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰ کد : ۴۳۳۴۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۴۹۳
دکتر مسعود پزشکیان، نائب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به درهم آمیخته شدن حق و باطل در زمانه حاضر گفت: در یک روز از وزیر علوم سؤال شد چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته نمی‌شود و به همین دلیل به او کارت زرد دادند و ساعتی بعد سؤال کردند چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته می‌شود بازهم همین نمایندگان کنونی کارت زرد دیگری به وزیر دادند.
اتفاق عجیبی که برای وزیر علوم در مجلس رخ داد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر پزشکیان پیش از ظهر امروز در همایش ملی مدرس اظهار کرد: مشکلات امروز ما به خاطر نداشتن تقواست، ما فقط در حرف تقوا داریم ولی در عمل بدون تقوا هستیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: چرا ما محافظه‌کار هستیم؟ چون از پست و مقام می‌ترسیم؛ مدرس ملاحظه این‌ها را نمی‌کرد چرا که پست و مقام برایش اهمیت نداشت.

وی تصریح کرد: شخصیت هر انسان مستقل از صندلی و مقام است، این خیلی بچه‌گانه است که ما با موقعیت برای خودمان شخصیت درست کنیم، موقعی شخصیت داریم که در مقابل ظالم بایستیم و حق مظلوم را بگیریم.

دکتر پزشکیان عنوان کرد: بعد از چهل سال از انقلاب چرا باید این فقر و مشکلات داشته باشیم؟ نظرات ما کارشناسی نبوده و کشور را به این وضع انداخته هست لذا بدون علم و شناخت حرف زدن دور از تقوا و انصاف هست.

وی گفت: مدرس در مقابل هر قدرتی قرار می‌گرفت حق را می‌گفت و به همین دلیل شهیدش کردند و هیچ‌چیز زیباتر از این نیست که انسان در راه خدا شهید بشود.

دکتر پزشکیان با اشاره به درهم آمیخته شدن حق و باطل در زمانه حاضر گفت: در یک روز از وزیر علوم سؤال شد چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته نمی‌شود و به همین دلیل به او کارت زرد دادند و ساعتی بعد سؤال کردند چرا جلوی توسعه دانشگاه‌ها گرفته می‌شود بازهم همین نمایندگان کنونی کارت زرد دیگری به وزیر دادند.

وی گفت: گرفتاری‌های کنونی زائده این است که فرهنگ قرآن و عترت را نمی‌رویم؛ نامه امام به مالک اشتر منشور مملکت اسلامی هست ولی به نامه عمل نکردیم و با نامه بیگانه هستیم.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۱۳ )