اولین نشست شورای ساماندهی و نظارت بر خوابگاه های خود گردان

۱۲ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۵ کد : ۴۳۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۱
برگزاری اولین نشست شورای ساماندهی و نظارت بر خوابگاه های خود گردان در پردیس کرج با حضور جمعی از مسؤلان استانی و دانشگاهی استان البرز به میزبانی معاونت دانشجویی دانشگاه خوارزمی برگزار شد. به گزار...
برگزاری اولین نشست شورای ساماندهی و نظارت بر خوابگاه های خود گردان در پردیس کرج با حضور جمعی از مسؤلان استانی  و دانشگاهی استان البرز به میزبانی معاونت دانشجویی دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدا معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی از ماموریت اجرایی کردن مصوبه صندوق رفاه دانشجویان مبنی بر تشکیل شورای نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان استان البرز خبر داد.
دکتر عزیزالله حبیبی گفت: به منظور ساماندهی به امور خوابگاه‌های خودگردان و نظارت بر این خوابگاه‌ها، ابلاغیه‌ای از سوی صندوق رفاه دانشجویان به کل دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ارسال شده است که بر مبنای آن یک دانشگاه منتخب در سطح استان ماموریت تشکیل شورای نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان را بر عهده می‌گیرد.
وی افزود: ماموریت تشکیل این شورا در استان البرز به عهده دانشگاه خوارزمی گذاشته شده است و اولین جلسه این شورا نیز با هدف انجام اقدامات اولیه، نحوه ورود به کار، اخذ اطلاعات میدانی از دانشگاه ها، همفکری در مورد نحوه اداره شورا و تعیین دبیر و دانشگاه ناظر برگزار شد.
دکترحبیبی یادآورشد: براساس آیین نامه جدید مربوط به خوابگاه‌های خودگردان، تمامی این خوابگاه‌ها باید فرآیند اخذ مجوز جدید را طی کنند و بر همین اساس طی روزهای آتی فراخوانی به مسئولان این خوابگاه‌ها ارسال خواهد شد تا هم اخذ مجوز و هم اقدامات مربوط به رتبه بندی آنها انجام شود.