یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت در دانشگاه شهرکرد برگزار شد

۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۴ کد : ۴۳۱۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۸۶
یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه شهرکرد با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت در دانشگاه شهرکرد برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهرکرد، یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه شهرکرد با حضور دکترسعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام دکترسعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد، دکترکرامت الله سعیدی سرپرست معاونت فرهنگی- اجتماعی دانشگاه و جمع زیادی از مسئولان و دانشجویان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
حجت الاسلام دکترصفی دراین مراسم ضمن تقدیراز دکترحمیدرضا عزیزی معاون سابق فرهنگی-اجتماعی دانشگاه و تشکر از مجموعه معاونت فرهنگی- اجتماعی به خاطر برگزاری یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت گفت: اگر امروز ما ایرانی ها در دنیا حرفی برای گفتن داریم، فقط به برکت علم و عالمانی است که در طول این دوران برای کشور ما زحمت کشیده اند و اگر علم و حرف علمی در میان نباشد، هیچ کشوری نمی تواند اقتدار خود را در دنیا ثابت کند. لذا جشنواره حرکت بهانه ای است که استعداد های جوانان دانشگاهی و حرف نو آنها شناسایی و به جامعه علمی و نظام اسلامی معرفی شوند تا دولت ما بتواند از این ایده ها و مطالب علمی بهره بگیرد.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری دردانشگاه شهرکرد گفت: امروزه اگر مشکلاتی در جامعه ما وجود دارد، به خاطر این است که متاسفانه بعد از انقلاب ما آنچنان که شایسته بود، به جوانانمان تکیه نکردیم. امروز اگر بخواهیم انقلاب ما در مسیر خودش قرار بگیرد و روز به روز شاهد پویای و شکوفای ایران اسلامی باشیم باید به همین جوان های که در زمان جنگ تکیه کردیم و بعد از جنگ هشت ساله همچنان تکیه نماییم و باید به جوانان میدان داد تا در کنار افراد با تجربه بتوانند نظام اسلامی و ایران اسلامی را پیش ببرند.
دکترسعیدی نیز ضمن خیرمقدم به حاضرین به ارائه گزارشی از روند برگزاری جشنواره پرداخت و گفت: این جشنواره متعلق به دانشجویان است و امیدوارم این جشنواره که به صورت سالیانه در دانشگاه و کشور برگزار می شود هردوره پربار تر از دوره قبل برگزار شود.
یازدهمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه شهرکرد با حضور انجمن های علمی دانشجویی درقالب ۲۲ غرفه، جهت نمایش دست آوردهای دانشجویی و ارائه آخرین تولیدات علمی، اختراعات و فناوری دانشجویان به منظور شناسایی انجمن های علمی دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن ها، انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق، ایجاد تحرک توام با جهت دهی فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی، ایجاد زمینه به منظور هم افزایی انجمن های علمی دانشجویی از طریق انتقال تجارب موفق، ایجاد بستر مناسب به منظور آشنایی صاحبان صنایع و معادن، حرف و مشاغل، سازمان های دولتی و غیردولتی با ظرفیت ها و توانمندی های انجمن های علمی دانشجویی با هدف افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های علمی، حمایت و تشویق دانشجویان، شناسایی دانشجویان دارای ایده و ممتاز، انعکاس تجربه‌های موفق بین دانشجویان، تشویق دانشجویان به فعالیت‌های متناسب با اولویت‌های کشور، ایجاد بستری مناسب به‌منظور آشنایی صاحبان فن با توانایی دانشجویان و ارتباط مؤثر دانشگاه و صنعت برگزارشد.
در پایان این مراسم با اهدا لوح از غرفه ها و انجمن‌های علمی دانشجویی برتر تقدیر شد و برگزیدگان به جشنواره ملی حرکت که از تاریخ چهارم تا هفتم آذرماه سال جاری در دانشگاه اصفهان برگزارمی‌شود، معرفی و اعزام می شوند.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: شهرکرد