با پیام مقام معظم رهبری و حضور ریاست جمهوری؛

بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه سمنان برگزار می شود

۲۹ آبان ۱۳۹۷ | ۲۳:۳۴ کد : ۴۳۰۷۶ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۹۸۱
بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز ۱۴ آذرماه با حضور ریاست جمهوری در دانشگاه سمنان برگزار می شود.
بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در دانشگاه سمنان برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان، حجت الاسلام شمس الدین مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان با اعلام این خبر در جلسه مشترکی که به منظور هماهنگی برگزاری این اجلاس در دانشگاه سمنان برگزار شد، گفت: بیست‌وهفتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز»، ۱۴ آذر با پیام مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان آغاز به کار می‌کند.
وی افزود: با اعلام نظر قطعی دفتر ریاست محترم جمهوری، دکتر حسن روحانی در این اجلاس سخنرانی می‌کند.
حجت الاسلام شمس الدین گفت: با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور هم جدیدترین شیوه‌های دعوت به نماز با حضور گروه‌های مختلف طلاب، دانشجویان و کارشناسان امر اقامه نماز مطرح و بررسی می‌شود.
وی همچنین اعلام و تقدیر از آثار برتر، برگزاری گفتمان‌های نماز با حضور استادان حوزه علمیه قم، برگزاری گفتمان‌های نماز در سطح شهرستان‌ها، گفتمان نماز در حوزه دانشجویان توسط حجت‌الاسلام قرائتی و تدوین و چاپ مقاله های رسیده پس از برگزاری اجلاس را از دیگر برنامه‌های این اجلاسیه عنوان کرد.
مشاور استاندارسمنان گفت: پس از هماهنگی های لازم جهت میزبانی اجلاس و بازدیدهای میدانی به عمل آمده، دانشگاه سمنان با توجه به ظرفیت های خوب، به عنوان میزبان انتخاب و این اجلاس بسیار مهم در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.
دکتر مصطفی فضلی مشاور اجرایی رئیس دانشگاه سمنان نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دانشگاه سمنان به عنوان میزبان برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، برگزاری این رخ داد عظیم فرهنگی را در استان سمنان مایه خیر و برکت برای کل استان دانست و گفت: دانشگاه سمنان با تمام امکانات برای برگزاری مطلوب این اجلاس مهم تلاش می کند.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۲ )