اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی خردادماه سال جاری برگزار می شود

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۸ کد : ۴۲۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۶
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی را در خرداد 1395برگزار می‌کند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، معاونت فناوری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، اولین روی...
اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی خردادماه سال جاری برگزار می شود
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی را در خرداد 1395برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، معاونت فناوری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی را با هدف گردهم آوردن ایده های علمی و عملی حوزه فناوری و تجهیزات ورزشی، هم اندیشی و تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، همچنین توسعه ملی و بین المللی و ارتقای سطح فناوری‌ها و تجهیزات ورزشی برگزار می کند.
بر پایه این گزارش، از جمله محور های این رویداد می توان به بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی، مهندسی پزشکی، تجهیزات توانبخشی ورزشی، نرم افزارهای ورزشی، ابزارهای تمرینی و کمک تمرینی رشته های ورزشی، تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی و شبیه ساز مدل های حرکتی ورزشی اشاره کرد.
حضور ایده پردازان، دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی، فرصت مغتنمی را جهت ارتقای سطح فناوری ها و تجهیزات ورزشی فراهم خواهد آورد.
بدین منظور از تمامی ایده پردازان، مخترعان، اندیشمندان، متخصصان این حوزه، استادان و دانشجویان برای ارسال ایده در این رویداد بزرگ دعوت شده است.
گفتنی است علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت رویداد ایده بازار به نشانی Idea.ssrc.ac.ir مراجعه کنند.