دکتر نظرپور در شورای معاونان وزارت علوم:

قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و کارکنان آموزش عالی سال ۹۶، آذر ماه پرداخت می شود

۲۰ آبان ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۶ کد : ۴۲۷۴۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۹۰۵
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۶، آذر ماه پرداخت می شود.
قسط سوم پاداش پایان خدمت اعضای هیات علمی و کارکنان آموزش عالی سال ۹۶، آذر ماه پرداخت می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدتقی نظرپور در جلسه شورای معاونان وزارت علوم اعلام کرد: این پرداخت شامل بازنشستگان روزهای پایانی سال ۱۳۹۶ بوده که قسط سوم آن در حدود ۷۱۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار شده و انشاالله در آذر ماه مستقیماً به حساب این افراد واریز می‌شود.
وی افزود: پرداخت اولیه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی در سال ۱۳۹۶ حدود ۱۴,۰۰ میلیارد ریال بود که هفته گذشته به حساب آنان واریز شد.
دکتر نظر پور همچنین گفت: باقیمانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان اعضای هیأت علمی و کارکنان آموزش عالی در سال ۱۳۹۵ به میزان حدوداً ۵۱۰ میلیارد ریال به حساب دانشگاه‌ها واریز شده است. در این خصوص، انتظار می‌رود که دانشگاه‌ها هر چه سریع‌تر نسبت به واریز این مبلغ به حساب بازنشستگان اقدام نمایند.
در این میان، با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت سازمان برنامه و بودجه کشور، پاداش پایان خدمت ۱۸۰ نفر از بازنشستگان سال ۱۳۹۶ دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز به مبلغ ۲۱۴/۶۰۵/۱۸۹/۰۱۳ ریال به صورت یکجا و طی یک پرداخت به حساب این افراد واریز شده است.

ر. ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷