در راستای همکاری دانشگاه با مراکز اجرایی صورت گرفت؛

اجرای پروژه‌های تحقیقاتی دانشگاه یزد با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

۱۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۴ کد : ۴۲۷۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۴
در نشستی با حضور رییس اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی دانشگاه یزد،‌ درخصوص مباحث محیط زیست و همکاری این دو نهاد بحث و تبادل نظر شد.
اجرای پروژه‌های تحقیقاتی دانشگاه یزد با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه یزد، دراین نشست دکترحمید سودایی‌زاده رییس دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی دانشگاه یزد، درخصوص پتانسیل‌ها و توانمندی‌های دانشکده منابع طبیعی، از لحاظ آموزش و پژوهش و وضعیت گروه محیط زیست توضیحاتی ارائه کرد.
دکترنیره پور ملایی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد نیز دراین نشست درخصوص مباحث مهم زیست محیطی در استان مواردی را مطرح و برای اجرای پروژه های مربوط به این امر اعلام آمادگی کرد.
مسایل مربوط به گرد و غبار، آلودگی آب و هوا و نیز آلودگی های صنعتی از جمله مباحثی بود که در این جلسه مطرح و مقرر شد بیش از پیش این موارد در دستور کار اجرایی به عنوان پروژه های تحقیقاتی قرار گیرد.
درخاتمه مقررشد اولویت های مهم سازمان محیط زیست استان در حوزه های مختلف به پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد اعلام شود تا مورد بررسی قرار گیرد و در صورت توافق درقالب پروژه های تحقیقاتی به اجرا درآید.
ل.س ۴۲/ ر.ب ۴۵

کلید واژه ها: یزد