با همکاری سازمان بهزیستی و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود؛

همایش ملی مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار " از نظریه تا عمل"

۱۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۱ کد : ۴۲۶۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۳۲
همایش ملی مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار " از نظریه تا عمل" با همکاری سازمان بهزیستی و دانشگاه علامه طباطبایی، روزهای ۲۲ و۲۳ آذرماه سالجاری در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران برگزار می شود.
همایش ملی مددکاری اجتماعی  و توسعه پایدار " از نظریه تا عمل"

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، هدف ازبرگزاری این کنگره، گرد هم آوردن مددکاران اجتماعی به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص مسائل مربوط به حرفه مددکاری اجتماعی و آشنایی با نتایج پژوهش ها در ایران و جهان است.
کنگره بین المللی مددکاری اجتماعی با در نظر گرفتن اهداف حرفه ای، می تواند در شناسایی مداخلات حرفه ای و نقاط قوت مددکاری اجتماعی در شرایط چالش برانگیز جوامع در حال توسعه در سطح ملی و بین المللی و ایجاد زمینه گفتگوهای تخصصی و شناسایی دغدغه های مددکاران اجتماعی در شرایط تغییرپذیر اقتصادی-اجتماعی و سیاسی-فرهنگی موثر باشد.
آموزش متقابل و انتقال تجارب بین تجربیات آموزش گران و اساتید مددکاری اجتماعی، پژوهش گران و مددکاران اجتماعی ایران و جهان به منظور تقویت و رشد مهارت ها و دانش حرفه مددکاری اجتماعی از دیگر اهداف همایش ملی مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار است.
سیاست گذاری اجتماعی، توانمندسازی، صنعت، خانواده و زنان، سلامت اجتماعی و آسیب های اجتماعی، مداخله در بحران و حوادث، توسعه محلی و سکونت گاه های غیر رسمی، اخلاق حرفه ای، کودک و مدرسه، حقوق شهروندی و عدالت قضایی، نقد آموزش نظری و عملی، نقد و نظریه پردازی در مددکاری اجتماعی محورهای همایش بین المللی مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار " از نظر تا عمل" هستند.
م.ع ۶۰/ ر.ب ۴۵