در راستای اشتغال‌زایی جوانان استان خوزستان صورت گرفت؛

افتتاح کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری تولید محتوای سروین در اهواز

۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۰ کد : ۴۲۶۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۲۲
کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری تولید محتوای سروین با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و دکتر بابک مختاری رئیس پارک علم و فناوری خوزستان در اهواز افتتاح شد.
افتتاح کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری تولید محتوای سروین در اهواز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری خوزستان، شریعتی در این آیین با بیان اینکه پارک علم و فناوری خوزستان توانسته تاثیر خوبی در رشد نوآوری‌ها در استان داشته باشد، گفت: پارک علم و فناوری خوزستان در حوزه فناوری اطلاعات و نوآوری با خودباوری و نگاهی نو به مسایل، کار را با جدیت دنبال کرده و هم‌اکنون شاهد نوآوری‌های خوبی در استان هستیم؛ هرچند باید سرعتمان را بیشتر کنیم.
وی افزود: دو سال پیش شاهد انعقاد تفاهم‌نامه‌های اشتغال‌زا در حوزه فناوری ارتباطات استان بودیم و خوشحال هستیم که این تفاهم‌نامه‌ها یکی پس از دیگری جنبه عملی می‌یابند و اشتغال قابل ملاحظه‌ای ایجاد کرده‌اند.
استاندار خوزستان با بیان اینکه افتتاح این مرکز یکی از خروجی‌های تفاهم‌نامه‌های منعقده می‌باشد افزود: خوشبختانه استان خوزستان در حوزه فناوری اطلاعات در چند سال اخیر رشد خوبی داشته است. فناوری اطلاعات مبنا و محور دانایی، برگرفته از تولید علم بوده و می‌تواند اشتغال ایجاد کرده و خلق ثروت کند و نیز باعث توسعه و پیشرفت کشور شود.
وی خاطرنشان کرد: باید تلاش شود مراکز تولید محتوا در استان افزایش یابد؛ راه‌اندازی چنین مراکزی در مناطق مختلف استان و به‌ویژه اهواز می‌تواند تاثیر بسزایی در اشتغال‌زایی جوانان داشته باشد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷