توسط شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز؛

۷۰ قلم محصول غذایی، دارویی و بهداشتی تولید شد

۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۵ کد : ۴۲۶۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۵۰
شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز بیش از ۷۰ قلم محصول غذایی، دارویی و بهداشتی تولید و وارد بازار مصرف کرده است.
۷۰ قلم محصول غذایی، دارویی و بهداشتی تولید شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، جمال نجفی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز اظهار داشت: این شرکت از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را بر اساس دیدگاه‌های جدید تولید محصولات در رسته‌های دارویی، بهداشتی، مواد غذایی و صنعتی آغاز کرد و از ابتدای آغاز فعالیت، اهداف کلان آن بر اساس تولید محصولات جدید و مورد نیاز با فرمولاسیون‌های نوین و بدون کپی‌برداری از سایر کشورها بوده است.
وی تصریح کرد: در این راستا به دلیل اختصاصی بودن تمامی محصولات، تولیدات مرتبط دارای مخاطبان گسترده در سراسر کشور و کشورهای مختلف بوده و امروزه این شرکت توانسته است در انواع محصولات تولیدی خود به تمامی کشورهای همسایه صادرات بسیار خوبی نیز داشته باشد.
نجفی توضیح داد: ۵۰ قلم از کالاهای تولیدی این شرکت عضو پارک علم و فناوری البرز در حوزه حیوانات شامل دام، طیور و آبزیان و ۲۰ محصول نیز در حوزه مصارف انسانی است که مورد استقبال خوب بازارهای داخلی و حتی خارجی قرار گرفته است.
وی با اشاره بله اینکه پارک علم و فناوری البرز بستر خوبی برای فعالیت‌های فناورانه و دانش‌بنیان است افزود: حدود ۱۴ درصد از صنعت کشور ما در استان البرز بوده و از حیث توان تولید و نوآوری، این استان به عنوان قطب علم و فناوری کشور نام گرفته است و پارک علم و فناوری البرز هم تعاملی خوبی با بخش‌های علمی و صنعتی استان دارد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷