با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس (قشم) منصوب شد

۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۶ کد : ۴۲۵۸۱ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۴۸
دکتر منصورغلامی در حکمی دکتـر علی فتی، رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان را با حفظ سمت به سمت سرپرستی پارک علم و فناوری خلیج فارس (قشم) منصوب کرد.
سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس (قشم) منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم دکتر غلامی خطاب به دکتر فتی به این شرح است:
با عنایت به مسئولیت جدید جناب آقای دکتر آقامیری در دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن تشکر از زحمات ایشان در دوران ریاست پارک علم و فناوری خلیج فارس (قشم) و آرزوی توفیق برای ایشان در مسئولیت جدید، بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به موجب این حکم با حفظ سمت فعلی به سرپرستی پارک علم و فناوری خلیج فارس (قشم) منصوب می‌شوید.
از جناب عالی انتظار می رود در دوره سرپرستی پارک ضمن پی گیری برنامه‌ها و فعالیت‌های جاری و ارزیابی شرایط موجود، چالش‌ها و مشکلات پیش روی پارک، راهکارهای بهبود شرایط را شناسایی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه آزاد قشم و تعامل مؤثر با مدیریت استان، به ارتقای جایگاه پارک اهتمام ورزید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

ر. ب ۴۵/‏ ع. ع ۵۷