معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد

۰۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۶ کد : ۴۲۴۱۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۵۸
دکتر غلامرضا غفاری،معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور در بازدید از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران، از اقدامات دانشگاه ایلام در خصوص پیاده روی اربعین تقدیر کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ایلام، در آستانه اربعین حسینی، دکتر غفاری از موکب شهدای هسته ای دانشگاه ایلام در مرز مهران بازدید کرد و با تقدیر از اقدامات دانشگاه ایلام در خصوص پیاده روی اربعین، خواستار اهتمام دانشگاهیان برای شناخت تمام ابعاد و ظرفیت های اربعین شد.
دکتر غفاری با تأکید بر اهتمام دانشگاهیان کشور نسبت به اربعین ابا عبدالله الحسین، گفت: جامعه دانشگاهیان ایران اسلامی دوشادوش دیگر قشرها با حضور پرشور در راهپیمایی اربعین عشق و ارادت خود به امام حسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت رانشان خواهند داد.
رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور، افزود: این همایش بزرگ ظرفیت ها و پتانسیل هایی دارد و برای همین جامعه دانشگاهی کشور باید پژوهش در این حماسه بزرگ را در دستور کار خود قرار دهند تا تا ظرفیت ها و پیام ها معنوی آن در اختیار جامعه قرار گیرد.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۱ )