در راستای گسترش ارتباط دانشگاه با صنعت صورت گرفت؛

همکاری دانشگاه سمنان و شرکت ملی نفت ایران

۰۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۶ کد : ۴۲۳۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۲۲
در بازدید تیم مدیریتی اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از دانشگاه سمنان، همکاری این دانشگاه و شرکت ملی نفت ایران در سه حوزه اکتشاف نفت به تصویب رسید.
همکاری دانشگاه سمنان و شرکت ملی نفت ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این برنامه تیم مدیریتی اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از ساختمان دانشکده نفت، آزمایشگاه پردیس علوم و فناوری های نوین و دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان بازدید کردند.
دکترمسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان در این بازدید برای ایجاد آزمایشگاه های مرجع در خصوص سیالات حفاری به روز اعلام آمادگی کرد و همکاری وزارت نفت با دانشگاه سمنان را خواستار شد.
سید صالح هندی مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران نیز با بیان اینکه دانشکده مهندسی نفت دانشگاه سمنان از ظرفیت های خوبی برخوردار است گفت: در این حوزه مقرر شد در سه بخش دانشجویی، فناوری و آزمایشگاهی با این دانشگاه همکاری داشته باشیم.
وی افزود: در بخش همکاری های دانشجویی عناوین پایان نامه های دانشجویی مورد نیاز شرکت ملی نفت برای دانشگاه ارسال و از پروپوزال های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکترا با این موضوعات حمایت و در صنعت استفاده می کنیم.
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: خلق و توسعه فناوری و توجه به تجهیزات و آزمایشگاه ها هم در فهرست این همکاری دو جانبه است.
ر.ب ۴۵/ ع.ع ۵۷


( ۱ )